Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan párokat kérdeznék, ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan párokat kérdeznék, ahol az egyik félnek vannak bizonyos szexuális problémái. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

(impotencia, szorongások stb.)

Persze le kell, írjátok, mi is a gond, hogy megértsem, de elsősorban az érdekelne, milyen megoldásokat találtok.

Vannak olyan párok, akik beletörődtek ebbe?

Vagy vannak olyanok, akik bevontak esetleg másokat is a kapcsolatokba és ez segített? Az érdekelne milyen megoldásokat találtatok a problémáitokra?

Nekem is vannak gondjaim, ezértis érdekelnének a megoldások…

Természetesen privátban többet elmondok, és megértem, ha csak privátban írunk erről…

(Több kategóriába is beteszem ezt a kérdést, mert ez elég összett dolog…

Így azoknak a trolloknak akik csak azért írnak, mert több helyen is látták a kérdést..én szóltam…)



2018. okt. 5. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Így, névtelenben miért nem írod le a problémádat ? Fene se fog intim kérdésekben privát üzeneteket küldözgetni.
2018. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ird ki, lehet hogy lesz értelmes válasz is.
2018. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nekem merevedési problémám van kb 5-6 éve. 3éve kaptam egy infarktust,azóta még rosszabb,a gyógyszerek hatása miatt. Sajnálom a jejem,mert ő jobb minőséget szeretne. Ezért megbeszéltük,hogy létesít más férfival nemi kapcsolatot.Szeretjük egymást,jelenleg nem leltünk jobb megoldást. Én meg is értem,egészséges nő,természetes hogy van rá igénye
2018. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Mert az első válaszolóval ellentétben, igenis kaptam értelmes válaszokat…

De belátom, tényleg jobb, ha részletezem…

Bár megírtam, hogy annak, akit érdekel, megírom…

Arról van szó, hogy…

Én egy bottal járó 36 éves férfi vagyok. Gondolom az nem meglepő, hogy a helyzetem miatt igen kevés nő az, aki elfogadna, mint férfi.

(barátként sokan kedvelnek…)

A lényeg az, hogy az igen ritka alkalmak miatt, és talán a néhány rossz élmény miatt is, mára merevedési gondjaim vannak…

És az én koromban, ez már nemigen lesz jobb! A járásom egy állapot, így az sem lesz jobb már…

Ezért gondoltam azt, hogy hagyjuk az üres fecsegést, és érdekelt ki milyen megoldást talált, ha a szexszel vannak gondjai…

Ilyen válaszokat reméltem, mint amit a hármas irt…

De mindenkinek köszönöm!

2018. okt. 5. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyan embert is ismerek ahol sz egyik kerekesszêkes és van párja. Ha feladod akkor nem tudsz javítani semmit.
2018. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bottal jársz, akkor valószínűleg kíméled a lábaidat, az pedig okozhat altesti érszűkületet, s a vele járó merevedési problémát. Javaslom, eddzed a lábaidat, ha kellemetlen is.
2018. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!