Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine vagy Altforalle (3mg/0,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine vagy Altforalle (3mg/0, 03mg) fogamzasgatlo a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy jobb. Kinek ez vált be, kinek az. Én Yadine-t szedek 3,5 éve, nem tudok negatívumot mondani. Ettől függetlenül biztosan van olyan, aki az 1. leveket sem szedte végig belőle, mert mindenféle baja lett tőle.
2018. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket az orvos felírja NEKED!
2018. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Eszti1111 válasza:
Minden fogamzásgátlónak egy sor mellékhatása lehet. Van akinél nem okoz gondot van akinél igen. Én szedtem régen, de már nem, bár semmi mellékhatást nem tapaszaltan, sőt a PCOS-ből is kigyógyított. De már nem rongálom a szervezetemet felesleges hormonokkal Így is elég vackot eszünk iszunk lélegzünk. Ez a személyes véleményem, ettől még lehet szedni, de van más megoldás is.
2018. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!