Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiknál orál közben a finom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál orál közben a finom vagy az sablon szöveg vagy csak akkor mondjátok ha tényleg jó?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondanám, ha igaz.
2018. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Tele szájjal nem illik beszélni. A nő szája a pénisszel van tele, az enyém pedig puncival. Hogy mondanék bármit is?
2018. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön valakinek nem.
2018. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Nemtudom, nem annyira szoktam mondani. Van különbség, meg lehet kellemes, de mondjuk a leggyengébb ízű üdítőt sem übereli. Bár lehet h neked tényleg kimondottan finom ;-)
2018. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálam sablon szöveg. Még sose kaptam úgy orált hogy azt élvezzem. Nem is szeretem. Ha csináljuk akkor is csak a lány miatt mert sok lány igényli. Olyankor azért hogy kedves legyek, és ne érezze hogy nem esik jól, inkább én is azt mondom hogy jó, vagy finom, vagy akármi...
2018. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy nő jól csinálja, akkor egy idő után szinte meg sem tudok szólalni, csak lihegek, és várom a nagy BUMM-ot!

Annyira jó tud lenni, hogy szinte semmihez nem hasonlítható. Ha közben mégis kijön értelmes szó a számon, az a teljes igazság. Bár mindenki átélhetné amit én átéltem már orális szex közben. Természetesen igyekszem viszonozni. Áldott legyen aki először kitalálta! :-)

2018. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gagyi ilyen dumákat benyomni, de ez is olyan dolog, hogy embere válogatja. Van akit kifejezetten izgat ha beszélnek hozzá engem idegesít.
2018. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!