Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti eltudtok élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti eltudtok élvezni attól, ha a nő masztizik a farkatokon?

Figyelt kérdés

Szóval ő rád ül a csupasz puncijával és a farkadhoz dörzsöli a punciját.Ez nekem biztos orgazmus,de nem tudom,hogy ez a pasinak élvezetes-e egyáltalán.

Vagy a makkot dörszöli a puncijához,csiklójához.

Ilyenektől eltudtok menni,vagy kevés ez az inger ahhoz?


2018. okt. 5. 21:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

azzal lehet izgatni pasit,ha ezt csinálnám? :


adott a szitu,ő ül a széken,én háttal ülve az ágyékában és mozgok rajta,aztán megfordulok,letérdelek,ráhajolok az ágyékára,hol a kezemmel markolok rá a csomagra és masszírozgatom,hol gatyán keresztül harapdálom és nyalogatom. Ezzel kicsit elszórakoznék,aztán elő is venném,kihalásznám a már kemény tagját és körbeudvarolnám a számmal,de nem érnék hozzá.Csak a meleg leheletemmel játszanék rajta, mozognék körülötte a számmal,de nem érinteném meg,csak úgy tennék mintha mindjárt megnyalnám,de mégsem.Közben elővenném a cicimet,simogatnám neki magam,megnyalnám az egyik ujjam és benyálaznám a mellbimbóm,a farkát a kezembe venném és a makkját a bimbóimnak dörszölném egy kicsit.Aztán felülnék vele szemben az asztalra, lehúznám a bugyimat, a lábaimat a combjára tenném és izgatnám neki a puncimat.Ujjaznám kicsit magam, majd a csiklómon köröznék az ujjaimmal, összecsippenteném két ujjammal a csiklómat hogy még jobban előbukkanjon,megmutatnám neki a puncim minden apró szegletét,miközben simogatom ott lent magam. Aztán magamhoz húznám és irányítanám,hogy verje ki a farkát a puncimra.Miközben veri magának, továbbra is játszanék magammal és amikor elélvezni készül, széthúznám a kisajkakat,hogy minél jobban telenyomhassa spermával.



Ez milyen a pasiknak? Mert nekem jó,de nem tudom,nekik milyen,ha nincs behatolás,csak ilyen puncira verés.

2018. okt. 6. 17:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csináld meg be fog nagyon gerjedni az tuti,hogy megállja e behatolás nélkül nem tudom de ha előre megbeszélitek nem lessz gond sztem az első kérdésre a válasz egyértelműen igen.
2018. okt. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elég izgató ahogy leírtad. Mondjuk ha már olyan közel a puncid én biztos betolnám, de asszem el tudnék élvezni anélkül is.
2019. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!