Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kevés otthon a szex, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés otthon a szex, akkor szakítsak vagy keressem máshol?

Figyelt kérdés

Persze elméleti a kérdés. A gyakorlatban sosem keresnék mást, csak érdekel, hogy ki hogyan gondolja.

Ha nem nagy kérés, akkor írja le a válaszadó, hogy férfi vagy nő és ő mit tenne.


2018. okt. 6. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerető


42/F

2018. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előszőr beszélnék a próblémáról a párommal, hogy engem ez zavar és többre van szükségem és megkérdezném mi a baj.

Ha ez után sem változna a dolog szakítanék.

N

2018. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most nem leszek népszerű a válaszommal, de szerintem attól is függ, hogy mióta vannak együtt, ezen kívül hogyan élnek, van-e más probléma, veszekedés, vagy csupán "csak" a szex ritkult/szűnt meg teljesen. Közösen elért dolgok (pl. nem biztos, hogy egy közös lakással, hitellel egy amúgy békés de kihűlt hosszú kapcsolatot bármelyik fél is borítani akarna, főleg, ha gyermek van. Tehát a szerető is alternatíva lehet.

N

2018. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgetés a témáról, aztán ha ez nem megy, akkor szerető.
2018. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez személyes tapasztalat nálam. A kimenetele:

- beszeltunk a problémárol

- kozos probálkozások a gond megoldására. Ergo tobb szex, tobb odafigyelés. Pár dolog átértékelése...

- hosszutávon nem javulo helyzet

- viták

- szakitás


En nem csaltam meg. Hiányaim voltak a sex miatt. De en egyenes embernek vallom magam, és van tartásom ilyen téren.


De így utolag lehet, hogy bánom hogy nem probltam szeretot. Azota megszarabb lett a helyzetem szex terén :D

2018. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3. Ez most komoly, még véletlenül se beszéljék meg mi, egyből szerető.
2018. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyébként úgy gondolom, ahogy az előttem lévő írta, tehát mi 10 éve vagyunk együtt, közös hitel, gyerek stb, szal gázos lenne szétmenni, főleg hogy amúgy jól megvagyunk és csak ez lenne a probléma.

30F

2018. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
3-mas vagyok! Elnézést, nem voltam egyértelmű. Természetes, hogy először beszélni kell róla, tenni érte, hátha változik a dolog. De ha hosszútávon még sem lesz változás a megbeszélés ellenére sem, akkor lehet elgondolkodni azon, hogy borítsunk vagy sem. Az általam felsorolt szempontok csak ekkor érvényesek, nyilván alap a kommunikáció, de nem gondoltam, hogy ezt külön le kell írnom.
2018. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szakíts

De ne csald meg

2018. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne szakits. Újíts be 1-3 szeretőt.

Minden igenyedet úgysem fogod hosszú távon egy férfitől megkapni.


Az egyiktől megkapod a biztonságot és szeretetet, a másiktól a bizonytalanságot és a mellőzöttség élményét.


Ezek egymást kizáró dolgok de egy nőnek mindegyikre szüksége van.


F

2018. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!