Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy oldjátok meg tiniként/old...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg tiniként/oldottátok meg az együttlétet?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg hogy szülőmentesen, nyugodt körülmények között lehessetek? Illetve hol?

2017. aug. 31. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kemping, sátor.
2017. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem reg veszitettem el,2 eve tarto kapcsolatban:)

Ejszaka,nappal ha a szulok nincsenek otthon,sator,auto stb..:)

Fantazia kerdese:)

2017. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hotel,kocsi,erdi,molo, lepcsohaz, mas baratnal😂, mozi , proba fulke
2017. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párom kocsijában oldottuk meg régebben. Izgalmas volt, de azért sokkal jobb ágyban :D

22N

2017. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, majdnem 19, ő 19. Azért kicsit nagyobb a szabadságunk, mint egy 14-5 évesnek.

Van olyan, hogy kockáztatunk, tehát a szülők a másik szobában vannak, mi meg csöndben csináljuk. De persze ez rizikós, tehát inkább akkorra időzítjük, amikor nincsenek otthon. Vagy esetleg erdőben. Múltkor kiültünk este egy ilyen domboldalra, és ott. Meg persze házibulikban, sátorban.

2017. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Sósavval
2017. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen gondom sohasem volt, tekintve, hogy apám meghalt 16 éves koromban, anyám pedig lelépett egy orvos barátjával. Egyedül maradtam egy állami bérlakásban. (Akkoriban ez volt a trend, majdnem mindenki ilyenben lakott.) Éjjel vagont raktam, napközben a suli padját koptattam, de csajom mindig volt, pedig egy nap akkor is csak 24 órából állt.
2017. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen kombival járok kocsim tudna mesélni .... eddigi leg durvább az napközben suli elött a kocsiban
2017. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!