Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátomnak kicsi a pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak kicsi a pénisze (kb.8-10 cm mereven). Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátommal nemrég vetkőztünk le egymás előtt és meglepődtem mikor megláttam a méretét nem erre számítottam, mereven is kicsi neki. Egyszer volt ilyen mérettel rendelkező pasival dolgom de nem volt jó, folyton kicsúszott neki. Végül a barátommal nem szexeltünk mert azt mondta hogy fáradt le is lankadt neki 5 perc után. De értetlenül áll ő is a dolog előtt,azt mondta ritkán fordul elő vele ilyen. Nem tudom mit kezdjek a ténnyel hogy kicsi és hogy nem állt fel neki. Kezdem nagyon megszeretni lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Nem akarom őt elveszíteni emiatt. Valaki adjon tanácsot, köszönöm.


27/N


2018. okt. 7. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát,az tényleg kicsi,mereven!!Ezt döntsd el te magad!!

De szerintem ezzel a méretel nem sok jövőt jósolok neki!Megsem érzed ha beteszi!!!🤭

2018. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szexuális kielégülést nem csak pénisszel lehet okozni...

Ha más úton is megfelel neked, csináljátok úgy! :)

2018. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy lelankadt több mindentől lehet, lehet hogy éppenséggel szégyellte magát előtted.

Kicsi a mérete, ha szűkebb vagy, akkor talán azért kivitelezhető, hogy mindketten élvezzétek. Viszont ha szereted, és elfogadod így, akkor próbáljatok meg segédeszközöket használni.

2018. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Ezért tuti mindenki lepontoz, de szakíts vele. Már most ebben a pillanatban leértékeled a srácot a kis pénisze miatt. Csak szeretni AKAROD. Es az nem elég. SZakíts vele amíg még csak az elején vagytok, annál konnyebb lesz.

Es keress egy olyan pasit, aki lelkileg és testileg is kielégit. Mert mind a ketto szukséges a jo kapcsolathoz.

2018. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Cseréljétek pasit a két kérdéssel alattival, neki meg túl nagy.
2018. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is attól tartok hogy ebből szakítás lesz de emiatt nem akarom. Tudom hogy testileg lelkileg kell az összhang de végre valakivel jól érzem magam, most dobjam el mert kicsi neki? Na bánt az egész.
2018. okt. 7. 16:52
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
És ha szájjal vagy kézzel elégítene ki vagy esetleg vennétek vibrátort? Sajnos ez a méret tényleg pici de hát most csak ezért maradjon magányos egész életében?
2018. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Jöhet ilyenkor a sok kisfarok védő. Ha nincs normális méreted 14-16cm hosszra és 4-4,5cm vastagságra akkor bizony a nő vagy megcsal vagy lapátra tesz. Kisfarkúként én már megéltem mindkettőt, nem kellemes. A férfinak ( ha lehet így nevezni a kisfarkúakat) meg lehetne annyi esze, hogy nem kezd kapcsolatba mert úgyis lapát lesz a vége, vagy ennyire tapasztalatlan lenne?
2018. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Az a 8-10 cm valóban kicsi. Ezzel a mérettel mindkettőtöknek ügyesnek kell lenni, hogy mindketten élvezzétek a szexet. Ez nem lehetetlen, megoldható, a fantáziátokra van bízva, hogy miképp elégítitek ki egymást.

Ami a kis méret mellett szól, biztos lehetsz, hogy nem fog megcsalni, ha másért nem, a mérete miatt.

2018. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 he84 ***** válasza:
75%
Ha valóban megkedvelted és szereted őt, akkor csak a kicsi pénisze miatt ne hagyd el őt! Ner legyél olyan, mint némelyik felszínes, kényes nő, akik ilyen miatt képesek szakítani! Ha elhagyod, csak magába fog zuhanni, részben jogosan. Nem hiszem, hogy miattad lankadt le neki, sok oka lehet. Például valóban fáradtabb, esetleg uzgul, egyéb aggasztja, ami rajtad kívül áll, lehet szinte bármi. Elégítsen ki másképp is, mint például orálisan, esetleg ujjazással is. Bár hogyha ujjal kielégítő, akkor egy kicsi pénisszel is. Ügyeskedni és türelmesnek, megértőnek kell lennetek egymással. Legyetek őszinték is, ám lehetőleg ne úgy, hogy megbántsátok a másikat. Ha gondolod, keress rá a Google-n, hogy a kicsi mérettel is lehet jól csinálni, ügyeskedni és hogy hogyan, vannak erről is jó leírások, ötletek! De péniszen kívül is lehet jó szexuális élet is, persze azért néha így-úgy vonjátok be a dolgokba. És például a kicsi péniszt könnyebb orálisan kényeztetni, mert jobban elfér a szádban, még akár a mélytorok is könnyen mehet, ha vevő vagy rá, ha szereted ezt csinálni és a barátodat is izgathatja ez. Sok sikert, türelem és ne váljatok emiatt szét!
2018. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!