Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik barátomnak nagyon kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátomnak nagyon kicsi a farka. Viszont tagadja és másra vetíti ki. konkrétan rám. Mit tegyek, mert ez nagyon kellemetlen? Mindig ezt hangoztatja de a fürdőgatyában is csak a golyói látszanak, farka nem.

Figyelt kérdés
nem akarom neki mutogatni, mert nem vagyok meleg.... de most engem piszkál ezzel.
2018. aug. 12. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele ilyen egyszerű. Ezzel saját magát minősíti csak.
2018. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő meleg? Vagy miért van ez ebben a kategóriában? Láttad már neki erekció közben? Ha nem, akkor nem tudhatod mekkora van neki. Egyébként szerintem megszokott az ilyen viccelődés haverok között. Ha nagyon zavar, akkor szólj rá, hogy hanyagolja ezt a témát.
2018. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hidd el neki max 2 centi lankadtan az nem lesz 19 cm mint az enyém...
2018. aug. 12. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Es mivan, ha neked kicsi a farkad es te probalsz egy nevtelen oldalon elismerest szerezni h aztmondod nagy a farkad? elvegre a meleg kategoriaba irtad ahol egy nagy farok az "Hűha" es semmi szukseg nemvolt arra h leird neked mekkora, megis keztetest ereztel arra h kijelents a haverodnak sose lesz akkora "19centis" mint neked.

Furcsa...

2018. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az enyémet már látta lankadtan.... akkor volt 13 cm.
2018. aug. 12. 22:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Állva nem fogom mutogatni neki ígyis tiszta kellemetlen.
2018. aug. 12. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem melegként láttam már jó pár kéjlécet, és az, hogy lankadtan mekkora nem meghatározó, ha az illetőnek vérpénisze van (vérpénisz = merev állapotában akár többszörösére nőhet).

Másfelől pedig sokszor a technika sokkal többet ér, mint a méret és a vastagság. Volt már olyan, aki úgy nézett ki és olyan mérete volt, hogy még a halott is beindult volna, mint a zárlatos rotációs kapa, de szexben olyan kegyetlen ügyetlen, és rossz volt, hogy valami hihetetlen. Ellenben volt már "kicsi", aki viszont elég pajkos volt szexben ahhoz, hogy élvezhető legyen.

2018. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelt, hogy kinek mekkora... Minek foglalkoztok ennyit egymás farkával, ha azt mondod, hogy egyikőtök sem meleg?
2018. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remek, a kommentet se fogta fel..
2018. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én hetero vagyok, ő pedig búza.
2018. aug. 12. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!