Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a GYK-ás nőkről, akiknek ha írtok privátot az egyik hozzászólásulra, akkor nem privátban reagálnak, hanem a feltett kérdésben?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom, hogy takargatni valójuk van, problémás emberek, nem szabad velük kezdeni.


Emelett azt hiszik, hogy én még visszafogok menni megnézni a későbbi válaszokat ahhoz a kérdéshez? Még buták.


Ha magadra ismertél gratulálok!


2018. okt. 7. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha válaszolnának, kiderülne a nick nevükből, hogy pasik. Inkabb ne írj senkire
2018. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy azért nem privátban válaszolnak, mert nem azért tették fel a kérdést, hogy privátban írj nekik?
2018. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván azért reagálnak a feltett kérdés alatt, mert nem szeretnék, hogy bármilyen random félnótás megtudja a felhasználó nevüket. Sok esetben ez teljesen érhető. Elég csak megnézni, hogy mennyi és milyen emberek válaszolgatnak és zaklatnak másokat ezen az oldalon.
2018. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
És te miből gondolod, hogy azok a nők, akik válaszolnak egy feltett kérdésre vagy feltesznek egy kérdést, ők privátban akarnak beszélgetni? Miből gondolod, hogy társat keresnek vagy csevegőpartnert vagy arra vágynak, hogy valaki "kezdjen" velük? Nekem nőként pl. nagyon elegem van abból, hogy tele van a postaládám péniszképekkel, ajánlatokkal. Olyan is volt, hogy teljesen más kategóriában válaszoltam egy kérdésre, majd rám írt egy srác, mivel normálisan írt, normálisan visszaírtam neki, hogy nem akarok ismerkedni, erre minden szemétnek elhordott. Szóval ennyi.
2018. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Talan nem kene olyan hozzaszolasokat irni, amibol lejon hogy ribizlik vagytok es akkor nem kapnatok privatokat.
2018. okt. 7. 19:01
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem ismerkedesre hasznalom az oldalt.

Ergo nem valaszokok a levelekre max kommentben ha nagyon olyan

Ennyi

2018. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Talán nem kellene a gyk-t arra használni, hogy erre maszturbáljatok, mert a való életben egy nőt sem mertek/tudtok összeszedni.Ja, igen, tök ribizlis beszélgetést folytattam a kaktuszok gondozásáról itt, teljesen érthető, hogy ezért péniszes képet kell küldeni.
2018. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2018. okt. 7. 19:31
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ha ennyire lenézed a "ribizliket" akkor minek akarsz velük privátban beszélgetni?
2018. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Én se privátban, se a kérdés alatt nem reagálok az üzenetekre, mert a nagy részük közönséges és perverz.


N

2018. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!