Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért mondják itt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják itt a 13-15 cm méretre hogy megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


"hosszú távú kapcsolat esetén a hosszot illetően az ideális méret 16 cm, a körfogat 12,2 cm. Egyéjszakás kalandnál kicsivel több: 16,3 cm és 12,7 cm."



2018. okt. 7. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Mert a nők is különböző méretőek nem csak a pasik!
2018. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Attól hogy írtak egy ilyen cikket, nem mindenki gondolkodik így.

Nekem például megfelelő lenne

21/l

2018. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

:D most komolyan egy centin akadtál ki? :P

Hát meg is érdemled!

2018. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Mert a hüvely hossza 13-15 cm, és minek a huszas', ha egyszerűen nem fér bele????????

24F

2018. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt nem bírom megérteni, hogy miért rugóznak ennyit ezen bizonyos férfiak, de komolyan. Életemben nem gondolkodtam még soha azon, hogy majd elég lesz-e az enyém a nőnek, és eddig még soha nem volt rá panasz. Egy lány se kezdte el méricskélni. Ha elkezdené, akkor meg azt mondanám, hogy "neked még ekkora sincsen", és kész. Mit kell ebből ügyet csinálni?
2018. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Annyira szánalmas hogy méricskélitek a farkatokat.... Ahelyett, hogy azzal foglalkoznátok, hogy értelmesen el tudjatok beszélgetni egy nővel. F
2018. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem valóban megfelelő a 13-15cm, engem tökéletesen ki tudott elégíteni az ekkora pénisz.
2018. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert amikor itt egy választ olvasol, akkor nem a statisztikai hivatal egyik munkatársa válaszol, aki egy táblázatból kikeresi az izgalmi állapotban mért átlag hüvelyhosszúságot, hanem egy - a valóságban létező - nő, akinek a saját anatómiai adottságaitől függően létezik bizonyos ideális / megfelelő / túl kicsi / túl nagy pénisz méret. xD
2018. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy tényleg annyira nehéz beemelni, hogy ahogy a férfiak sem egységes, szabvány pénisz mérettel gördülnek le egy gyártósorról, úgy a nők intim méretei között is épp úgy vannak különbségek, attól, hogy ezt te kívülről nem látod?
2018. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nekem csak 15 a hossza és 14 a kerülete. Nagyon rossz érzés hogy kisebb mint amit a nők szeretnek.

Lehet ettől még kapcsolatom vagy egyéjszakás kalandom?

Vagy jól gondolom, hogy esélytelen?

2018. okt. 7. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!