Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért mondják itt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják itt a 13-15 cm méretre hogy megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


"hosszú távú kapcsolat esetén a hosszot illetően az ideális méret 16 cm, a körfogat 12,2 cm. Egyéjszakás kalandnál kicsivel több: 16,3 cm és 12,7 cm."



2018. okt. 7. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert vannak olyan nők akiknek a nagyobb és vastagabb f*arok már fáj. Attól h neked 15cm (átlagos méret) még simán lehet barátnőd, vagy egyéjszakás kalandod is, a lényeg h tudd használni.
2018. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem csak 15 a hossza és 14 a kerülete. Nagyon rossz érzés hogy kisebb mint amit a nők szeretnek."


Honnan tudhatnád, hogy mit szeretnek? Közvéleménykutatást végeztél? Mondták a barátnőid, hogy nem vagy elég nagy nekik?

2018. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 nem én végeztem közvélemény kutatást. Mások végeztek, azt linkeltem be. Nem volt még barátnőm pont azért mert tudom, hogy nem elég. Hisz a cikk is ezt irja.
2018. okt. 7. 20:05
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

"Lehet ettől még kapcsolatom vagy egyéjszakás kalandom?


Vagy jól gondolom, hogy esélytelen?"


Ha első randin még a kávé / capuccino / üdítő / ásványvíz érkezése előtt elővesz a lány egy vonalzót és egy tolómérőt, akkor pattanj meg.


Egyéb esetben folytasd tovább az ismerkedést. xD

2018. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 ez jó. 😅😅😅
2018. okt. 7. 20:43
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Hidd el a 13 centi is tökéletes , ha nem fél percig tart.

Meg előtte jó hosszú előjáték, és semmi baj nincs vele.

2018. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el Kérdező vannak itt akik sokkal rosszabbul jártak mint te 12/3,5cm szinte mikro pénisz kategória. kicsi és vékony is mellé.. CSak 1-2 mondja itt ,hogy jó neki 13cm a többségnek az kevés, főleg nem társul hozzá átlag 4-4,5cm-es vastagság ami 13cm kerületre.. A sok kisfarkú ex vajon miért is? :)
2018. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 he84 ***** válasza:
Csak mert egy cikk ezt írja, emiatt azt hiszed, hogy nincs esélyed? Jesszusom, ne túlozd el,... Igenis van esélyed komoly kapcsolatra és más kapcsolatra is. Minden nőnek más a jó, de az a jó, ha egy nő nem felszínes, nem kényes, mert a legtöbb mérettel lehet ügyeskedni. Az átlagossal (13-16 cm között van) nem kell sokat ügyeskedni, a legtöbb nőnek pont jó az átlagos. Ha meg túl nagy lenne, akkor sokat és jobban kéne óvatoskodni, kivéve ha tágabb az adott nő. Nekem simán jó a 13-15 cm-es, még a 13 cm alatti is. Nálam a 17 cm már határeset, afelett meg már túl nagy nekem. Sokkal jobb a kicsi és az átlagos, nagyobb náluk a szabadság. A 12-13 cm nem mikropénisz, az inkább 6 cm és alatta.
2018. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

A 13-15cmes pont megfelelö a legtöbb nönek. Minek a nagy farok ha nem tudja tövig dugni a pasi, vagy a lánynak fáj?

Nem a kard számít, hanem az aki harcol vele. Na meg a technika. ;))

2018. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
82%

"#12 nem én végeztem közvélemény kutatást. Mások végeztek, azt linkeltem be. Nem volt még barátnőm pont azért mert tudom, hogy nem elég. Hisz a cikk is ezt irja."


Hagyd a francba a tanulmányt! Nekem meg volt barátnőm, és elmondom neked, hogy leszarják. Amikor eljuttok odáig, akkor pont nem azzal fog foglalkozni, hogy elkezdje méregetni.

2018. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!