Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobban zavar, és egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban zavar, és egyre jobban szégyenlem magam amiatt, hogy 21 évesen még mindig a kezem a "barátnőm". Nagyon gáz szerintetek is?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm sajnos. Csak 1x szexeltem (nem fizetős). És annyira rossz, hogy tudom hogy milyen csodálatos érzés, de nem találok barátnőt. Mostmár kezdem feladni, belefáradtam már az egészbe:(


Mindenki ezzel nyaggat, hogy van barátnőd? miért nem ismerkedsz?...idegesítő nagyon.


2018. okt. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Nekem 23 évesen volt az első barátnőm és az első szexem is. Tudom milyen rossz amikor ezzel a témával nyaggatnak.
2018. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából vannak itt olyan srácok akik, simán azt mondják menj ki, menj oda egy kiszemelthez és ismerkedj. Azért mondom így mert még nem próbáltam és nem akarok üresen írni. Viszont megfogom próbálni ugyan így.
2018. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lettem rád, örömmel venném, ha írnál nekem privit. :)

21L

2018. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira gáz, csak ne görcsölj rá..

Próbálj ismerkedni a csajokkal, ne riaszd el őket azzal h neked azonnal barátnő kell, majd az alakulni fog.


De ha ennyire kivagy ez miatt akk ne sajnáltasd magad, hanem tegyél ellene!!

2018. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehh, én 29 évesen vagyok így vele, azzal különbséggel, hogy sosem szexeltem. Nem vagyok se impotens, se csúnya, se buta. Jelentkező is lett volna többször is csak... ehh, hosszú lenne ezt kirészletezni. Maradjunk annyiban, hogy nem vagyok egy társasági ember és depresszióval küzdtem sokat. Szóval ismerős a szitu valamenyire. Én annyit tudok mondani, hogy ne várj a csodára, hanem tegyél érte, ha nem akarsz úgy járni, hogy harmincévesen is csak vágysz a szexre.
2018. okt. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!