Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az oka a szeretkezés...

Mi az oka a szeretkezés közben fellépő előfolyásnak, és hogyan lehet rajta segiteni/megszüntetni? Nagyon zavar, és szégyenlem magam a partnerem előtt ez miatt, noha ő megértő

Figyelt kérdés
Ma reggel kerdeztem ezt, elfelejtettem odairni, h fiu vagyok, es hogy korabban ez az előfolyás nem fordult elő.
2009. aug. 6. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nagyon felizgulsz? Szerintem ezzel nincs baj, csak hízelgö a barátnöddel szemben. Mellesleg legalább ha kézzel elégít ki a barátnőd akkor nem fog fájni mert csúszik ;) Szerintem..
2009. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tök normális jelenség, miért kéne emiatt szégyenkezned?! Ez így van rendjén, ez a síkosító. :)
2009. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kis extra síkosítás. Nemhogy örülnél neki. Miért lenne szégyellnivaló? Biztos azért most fordul elő, mert egyre jobb a szex a barátnőddel. Ez hízelgő neki.
2009. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek az elöfolyásnak ahogy te irtad a hivatalos neve "vágycsepp" vagy "kéjnedv"

Ezt ne szégyeld mert természetes megszöntetni pedig nem lehet..

2009. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te figyelj már. te ezt most komolyan kérdezed?????

azaz előfolyás az mindenkinek van, aki felizgul. az kell az oda. eléggé elmaradtál a felvilágosításban, vagy nemistudom. de a barátnőd is, ha nem szólt neked, h ez teljesen természetes.

figyi, sztem google-özzél kicsit szex témában.

2009. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Inkább Barbie-zzál.
2010. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!