Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányokkal miért szakít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányokkal miért szakít a barátjuk, miután tudomást szereznek a szüzességről?

Figyelt kérdés
Barátnőm 4 hónapot volt együtt a barátjával, aki szakított és szépen visszament az exéhez ez miatt

2018. okt. 8. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki ment vissza az exéhez?? Hány évesek? Amúgy talán azért, mert szexelni akart a csávó. Mondjuk azt nem írtad, hogy petting volt e köztük, mert akkor nem korrekt a csávó. Írhatod privátba is a választ.
2018. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem azért szakítottam a szűz exemmel anno, mert megtudtam, hogy szűz, hanem mert úgy vettem észre, neki még túl korai ez az egész kapcsolatosdi.

Mondjuk ez már egy évtizede volt...

33/F

2018. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az esetek többségében az ember kötődik érzelmileg ahhoz, akivel először élt meg ilyet (normális esetben, párkapcsolaton belül).

Lehet, hogy ő nem akarta hogy kötődjön hozzá a csaj. Szerintem csak azért kellett neki, higy legyen valaki. Vannak ilyen emberek.

2018. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

én 8 hónapot voltam szűz lánnyal, baromira nem érte meg, de nem a szüzessége miatt, hanem mert minden téren tapasztalatlan volt, inkább kislány volt 20 éves létére, végül szakítottunk is, nem bírtam egy ilyen felfogású lánnyal komoly kapcsolatot építeni (szűz is maradt)


a szüzesség nem azt jelenti, hogy a lány rendes, vagy épp élete végéig meg akarja tartani, annyit jelent nem szexelt még


az, hogy működik e egy kapcsolat egy szűz lánnyal az a feleken múlik, ott valszeg nem a szüzesség számított hanem mind1 kivel lett volna a srác, az exet akarta

2018. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Olvasd el a szűz lányok lelki problémáit itt a gyk-n.

Odaadjam, ne adjam, túl korai, nem vagyok felkészülve, már fél éve vár de mi lesz ha elhagy és csak arra kellettem neki stb.

Kevés párkapcsolat működik szex nélkül. De ki hajlandó ezt a lelkizést tolerálni.

2018. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos ez miatt nem hagynák el egy nőt sem. Szeretem a szűz lányokat. Szívesen megismernék egyet. Volt már több is és van tapasztalatom.
2018. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha csak azért elhagyja, mert szűz, akkor nem igazán szerelmes.

Attól még, hogy szűz, nem jelenti, hogy nem fog vele szexelni.

Lehet nem csak a szüzességgel volt a probléma. Vagy jobban érdekelte a szex, mint a párkapcsolat többi része.

Nem tudom a barátnőd, hogy áll a szüzességéhez, s mennyi idő után menne bele a szexbe egy sráccal. De ha ennyire "szerette", jobb is ha dobták. Így megtalálhatja a megfelelő párt.

2018. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exe miatt hagyta el elsősorban, nem a szüzessége miatt.
2018. okt. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az exnek nagyobb szerepe van ebben, mint a lány szüzességének. Lehet, csak búfelejtő volt a srácnak.
2018. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy konkrétan azután ment vissza az exéhez, hogy a csaj bevallotta, hogy szűz? Mert ha igen, akkor nyilvánvalóan nem akart tovább várni rá vagy vesződni vele.
2018. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!