Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudod, hogy az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy az az igazi, akivel vagy? Szexuálisan teljesen passzolni kell?

Figyelt kérdés
Gáz ha közben vannak másról fantáziád? Néha csak úgy hiányzik az izgalom, belevetném magam az éjszakába és felcsípnék valakit, akivel piásan egy hotelszobában szexelnek, és ennyi.. Van ezzel így más is hosszabb kapcsolatban? Férfiak, nők is írjátok.. 22/N

2018. okt. 9. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megtalalod az igazit nem fogsz ilyenre vagyni. Es szexben is osszeilletek! :) 24N
2018. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt több kérdésre kell bontani a dolgot.

1) szexuálisan teljesen össze kell illeni, igen

2) nincs olyan, hogy igazi, ez csak egy dogma

3) ha konkrét emberről fantáziálsz az gáz, amúgy nem tudom h az-e

4) igen, én is így vagyok vele, csak én nem piásan akarnék szexelni

2018. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
F29
2018. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én rengeteget fantáziáltam régebben, de most már hat éve együtt vagyok a szerelmemmel és azóta egyszer sem. Össze kell passzolni, az tény, és szerintem ha teljesen passzoltok, vagyis nem csak az ágyban, akkor nem fogsz másról fantáziálni közben.

24L

2018. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Párommal közel 4 éve vagyok együtt, és soha nem fordult meg a fejemben, hogy más pasival csináljak bármit is. Megvan a kémia, szenvedélyes és érzéki szex, nemcsak lelkileg passzolunk, szóval ő az igazi.


N/20

2018. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
#5. 20 évesen ezt nagyon korai kimondani. Lehet 5 év múlva már nem is köszöntök egymásnak.
2018. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy “igazi”

Ez csak valami meseszerű dolog.

Ha másról fantáziálsz, akkor biztos nem vagy elégedett a partnereddel

Ha hiányzik az izgalom, akkor vágj bele

22 évesen még túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy ember mellett megsavanyodj. Elnyomhatod ezt az érzést, de akkor meg megkeseredsz és a párodat fogod okolni azért, mert nem élted ki magad

2018. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok akkor erősödnek fel, amikor egy kapcsolatban valami nem stimmel... tapasztaltam. Egy biztos, a szexben azért jó, ha az "alapvetésekben" egyetértetek...
2018. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez belefér még, főleg fantázia szinten.


én nem hiszek az igaziba, de vannak emberek akikkel szuperül talál az ember, szinte mindenben, de persze lehetnek kisebb hibák, de a pozitív dolgok ezeket felül írják. Nálunk is tök jó a szex, de nem hűűű-életem-legjobbja. Voltak menetek amikor olyan volt, mert lehet fejleszteni, de átlagban nézve egy erős jó.


De vannak az embernek fantáziái, amiket egyszerűen lehet nem tudsz kiélni a partnereddel, mert paranormális a fantázia. Például ha arra gerjedsz, hogy egy teljesen idegennel csináld, akkor természetesen nem a partnered a megfelelő a gerjedésre. Lehet szerepjátékozni, de nehéz becsapni magad. Vagy ha többes szexre gerjedsz egy rakat gladiátorral vagy hasonló.

Amiben szerintem szuper lehet egy kapcsolat és a partner, hogy ha elfogadja vagy támogatja a fantáziát. Nekem is vannak különleges fantáziáim, pl a többes, és nagyon jó az érzés, hogy teljesen nyíltan beszélhetem ezt meg a partneremmel. És miután megnyílsz, ő is megnyílik előtted. Nincs féltékenykedés, egyszerűen nyitottak vagyunk és ha valamelyik fantázia megoldható (legalább félig, mert mind a kettőnket izgat), akkor megpróbáljuk megcsinálni. Ismerjük és szeretjük egymást annyira, hogy ne féltékenykedjünk és tudjuk mi a fantázia és a valóság.

2018. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6-os.

Egy barátom szülei óvodás koruk óta ismerik egymást, 20 éve házasok.

Szüleim a megismerkedésükkor 17 és 19 évesek voltak. Azóta együtt vannak (pont 30 éve).

Legjobb barátaim nemrég házasodtak össze (20 és 23 évesek), 5 éve jöttek össze.

Én sem hiszek az igaziban, de ha találkozol olyannal, aki testileg-lelkileg kiegészít, akkor nem fogjátok megunni egymást. Ha fantáziálgatni kezdesz, dobjátok fel a szexuális életeket, okozzatok egymásnak meglepetéseket, el is fog tűnni a másról szóló fantázia.

2018. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!