Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hajdú megyében hol találhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajdú megyében hol találhat normális harminc plusszos nőt szexre vagy akár párkapcsolatra egy fiatal tizes évei végén járó srác?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Sehol.

30 fölött minőségi szexre vágyunk, nem egy kisfiúra, aki most fedezi fel, hogy szőr nő a kukaca körül

2018. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
#1 😂👏
2018. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
1. Ez a lényeg. Ugyan ez igaz a tinilanyokra is. :) F29
2018. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is talán ilyenekre vágyok nem gondolod kedves #1? Nem igazán jön be hogy deszkaként fekszik az illető az ágyon, és várja a sültgalambot hogy esetleg arra téved. De köszi a kedvcsinálást.
2018. okt. 9. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kerdezo. A tizes evek vegen nehez azt mondani hogy minosegi sexet tudnal nyujtani. Bar ebben a korban mindenki azt gondolja. Bezzeg majd bo tiz ev mulva visszagondolva......
2018. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Jó lesz neked még a deszkaként fekvő illető, tudsz rajta gyakorolni
2018. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy én is hú de nagy minőséget tudnék nyújtani, vagy hogy profi vagyok, csak szeretnék egy tapasztalt nővel is lenni. Tudom hogy mik a korlátaim és mit tudok nyujtani. Ahogy azt is hogy korán sem lennék olyan érett semmilyen téren mint az adott partner. De ahogy látom, ez elég nagy baj hogy ilyenre vágyom...
2018. okt. 9. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a baj hogy te ilyenre vágysz, de azt el kell fogadni hogy ők nem ilyenre vágynak
2018. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

35 ös nőket tömnék lazába, később akár házasságba.

18as hajdú bihari tőmőgép voltam.

Jeletkezzetek bátran.

2018. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát csak sexre Debrecenbe,a Nagyerdő környékén👻
2018. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!