Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok hogyha kiderülne, hogy a párotok korábban 1 évig egy profi domina szolgája volt?

Figyelt kérdés

Pár évig Németországban éltem, és ebből 1 évig BDSM "kapcsolatban" éltem egy profi domina Úrnővel. Ami annyit takart, hogy munkába jártam, de munkaidőn túl ő rendelkezett velem. Hétköznap esték egy részét, hétvégét pedig szinte mindig egy ketrecben vagy épp kikötözve töltöttem nála. Erényövet kellett hordanom kb végig amiből csak ritkán engedett ki, ha kifogástalanul elvégeztem a feladataimat. Merthogy mindenféle munkára fogott: én voltam a sofőrje, én vásároltam be neki, és a 3 ingatlanját (amiből az egyik egy jó nagy családi ház volt) én takarítottam (szobalány ruhában természetesen). Pontosabban nem csak én, volt neki egy másik szolgája aki előttem jött, de a feladatai nagyrészét én vettem át.

Volt hogy szeánszokon kellett résztvennem mint 3. fél, illetve néha bdsm rendezvényekre is elvitt.


Természetesen azóta sose voltam olyan hülye h ezt az aktuális barátnőmnek elmondjam, mivel a nők 99%-a kiakad ezen. De most alakulóban van egy komoly dolog, 1.5 éves kapcsolat. Elkezdtem aggódni rajta h mi lesz ha kiderül, hiszen minden titok kiderül egyszer. A barátnőm is megérdemli h nem titkolózok előtte. Ő szereti a bdsmet de csak úgy átlag szinten, amivel én teljesen elégedett vagyok. Én számomra ez már egy lezárt korszak, nem is szeretném h egy hosszútávú kapcsolatom 24/7 bdsmről szóljon.

Egyszóval tanácstalan vagyok, mert félek hogy ha elmondom neki akkor kapásból szakít velem vagy talán kiábrándul belőlem és megutál.


2018. okt. 9. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem másfél év alatt el kell jutni arra a szintre, hogy van egy sejtésed arról, hogy viselné ezt a hírt. Én baromira undorodnék, mert nekem ez semmilyen szinten nem oké, és aki ezt élvezi, azzal mi nem vagyunk egy hullámhosszon. Nincs ezzel semmi baj, de biztos nem vagy hozzám való. Egyáltalán nem biztos, hogy a barátnőd is így reagálna, viszont az sem fair, hogy ezt eltitkold előle, te is érzed. Fordítva akarnál-e tudni arról, hogyha valami hasonló kaliberű dolog lenne a múltjában?
2018. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan adagold be neki a sztorit. Az őszinteségedet mindenképp értékelnie kellene, de te ismered őt, nem mi.
2018. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen színtű subdominaságnál már vannak bajok fejben.

Előbb utóbb úgyis kiugrik a beteg ember. Nyílt cekcualitás ide vagy oda, ez akkor se normális.

A állatkerti állatnak rossz a ketrecben, de Pistike oda záratja magát hétvégére. Érdekes.

2018. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Alapvetően szeretem a vad szexet, bdsm-et és elég domináns is tudok lenni ( swich vagyok) szóval ha összejönnék valakivel akinek ilyen volt a múltjában, akkor örülnék neki, hogy őt is érdekli a téma, és megpróbálnék legalább olyan jó dominája lenni... De ha ez a kapcsolatunk alatt történne és tudomást szeretnék róla, akkor apró darabonként vagdosnám le a kis p#csét 😊😉
2018. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én arra kérnélek, hogy sokat mesélj és esetleg vigyük ezt be az életünkbe.

Mondjuk én egy domináns lány vagyok mind az életben, mind az ágyban. Párom (férfi) ehhez mérten szub.

Ha a lányt ez izgatja, esetleg pár apró (nem túl durva) részletet elmesélhetsz és ha látod hogyan reagál, biztosan tudni fogod a többit.

2018. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!