Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek aki nem tud profi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki nem tud profi szinten orál szexelni annak nincs esèlye párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elnèzèst,ha hülye kèrdèst tettem föl idiótán megfogalmazva.Előző páromat nem tudtam kielègíteni így sem(fèrfit),meg sehogy.Úgy èrzem mindent megtettem.Belegondoltam èrdemes - e egyáltalán fèrfit tartanom az utóbbi sikertelensèg után.Mit tehetek ,ha nem vagyok (relatíve)lepedő akrobata.Sokszor azt is èrzem,hogy korunk egoizmusa az ágyban is megjelenik.Ez jó vita tèma.
2018. okt. 6. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez most komoly? Szexnél nem élvezett el a pasi? Ilyennel még nem találkoztam.
2018. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

de van. ez nem fokmérő!

keress megértő párt!

s minden megtanulható :)

2018. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál,hogy a pasival lehetett gond?
2018. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szexnèl,meg a házi munkában a nôt okolják,pedig nekem egy katólikus pap azt mondta kèt emberen múlnak a dolgok.
2018. okt. 6. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mégis kik okolják a nőt a szexnél meg a házimunkánál?
2018. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem tudsz profi szinten orál szexelni van esélyed a párkapcsolatra.Gyakorolni kell sokat és meglátod rendben lesz minden.
2018. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"èrdemes - e egyáltalán fèrfit tartanom"

Férfit tartanod? Mintha a férfiak valami háziállatok lennének... :D

2018. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hajlamos vagyok sok mindenèrt magamat hibáztatni.
2018. okt. 6. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Mennyi, de mennyi nyalni nem tudó/akaró férfi és zsopni nem tudó/akaró nő van párkapcsolatban...
2018. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudtam kielègíteni így sem(fèrfit),meg sehogy"

Ezt hogy érted? Aktus közben sem tudott elélvezni? Hány évesek vagytok, eddig hány pasival voltál hogy gyakorolhass? Többieknek hogy tetszett amit csináltál?

2018. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!