Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegyem össze a kezem hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem össze a kezem hogy egy olyan nőt találtam aki a korai magömlésemet elfogadta és elég neki az orális szex meg a ujjazás? Ilyen nő nincs még egy?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Vagy (még most) elfogadja, vagy szeretője van, illetve lesz.

Mondjuk ez nem zárja ki, hogy tényleg ilyen.

Nem bántás akar lenni a válaszom.

Mennyi idősek vagytok?

2018. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

De van. Nekem sem probléma a korai magömlés. Nincs hüvelyi orgazmusom egyáltalán, csak csiklói, így a parnerem ujjára támaszkodunk élvezéskor.

Én szeretem is ha a pasi nem órákig reszel, hanem elég hamar kiürül. Megkaptam a gyönyört, megtkapta a gyönyört, mindenki boldog és elégedett nem?

2018. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
30 éves a nő én meg 32. Csinosnak mindjárk és 4 éve vagyunk együtt és gyereket tervezünk nem hogy van valakije
2018. okt. 11. 08:11
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

gyereket tervezünk nem hogy van valakije


Attól még lehet valakije. Hacsak nem a csajod válaszolt másodikként.

2018. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez kit érdekel? Szerintem senkid nincs csak korai magömlésed és mivel zavar feljöttél ide egy kis önbizalomért csak ilyen sután hátulról kérdezve próbálod kipuhatolni, hogy ez mennyire gáz.
2018. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kevés ilyen nő van.. de állításod szerint 4 éve vagytok együtt, és szted elég egy nőnek ennyi ideig egy kis orál, ujjazás, és néha egy kis maszatolás?(ha ő is gyorsan eltud menni akk lehet h elég) de sztem vki biztos pótolja a csajodnál a hiányosságaidat.
2018. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem,hogy minek írtad ki ezt a kérdést.4 év után még itt tartasz?
2018. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

És ha több ilyen nő is van, akkor mehet a pi.csába, és jöhet a következő? Miközben ő veled tervez gyereket.

Szerintem becsüld meg inkàbb.

2018. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha a barátom tudja használni a nyelvét és az ujját akkor nem lenne gonnd, össze újni meg szex nelkul is lehet.
2018. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl amúgy is jobban szeretem az orált,mint maga a szexet.

És szerintem vagyunk ezzel így még egy páran..

Tehát kérdezö,van még ilyen nő aki tud ilyennel együtt élni.

És nem kell mellé szerető vagy bármi más egyéb megoldás.

2018. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!