Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek/tanácsok hogy minél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stewie200 kérdése:

Tippek/tanácsok hogy minél jobb legyen neki az első együttléte velem?

Figyelt kérdés
a barátnőm most közölte a napokban hogy szeretne “új szintre lépni” a kapcsolatunkban és hozzátette h péntekre pont elmúlik neki a mensije :P (eddig csak csikló izgatást meg mell izgatást engedte, meg kézzel kielégített engem) ő még szűz, én már voltam lánnyal de mégsem mondanám tapasztaltnak magam.. :/ + nem voltam még szűz lánnyal.. mire figyeljek oda ? (Védekezésen kívül) előtte kinyalom meg ilyesmik, de ezen kívül mit tehetek h minél jobb legyen neki? Trollok, kötekedők kíméljenek, pontozgatom a válaszokat.

2017. dec. 28. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne várj tanácsot,a helyzet adja majd.Látni fogod ,hogy mi jó a lánynak.
2017. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen lányfüggő. Ha én visszagondolok az első alkalmamra, semmit nem kellett extra óvatosan csinálni, mert kifejezetten könnyen ment a behatolás, szinte nem is fájt, jót szexeltünk már elsőre is. Viszont ez nincs mindenkinél így, szűzhártyafüggő is a dolog.

34

2017. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de jöhetnek még!
2017. dec. 28. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nyald majd, mert kellemes, és benedvesited, majd 1.ujjazd kisujjal aztán 1 másik naggyal, majd kettővel egyszerre viszonylag sokáig, amint elkezditek NAGYON LASSAN csináld
2017. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4es vok utána fokozatosan csináld gyorsan ne, misszionarius pózba majd ha bírja jöhet más, + ajánlom a durexnek az extra safe gumijat
2017. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszokat 4-es!
2017. dec. 28. 21:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a barátnőd? Mert ha 20 felett van, nem sok esélyed van a sikerre akár milyen óvatos vagy. De ha 15 körüli akkor tuti a siker, nagyon jó lesz, adja magát a szituáció.
2017. dec. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sőt ha 20 feletti. Úgy lejárat téged, hogy utána senkinél sem lesz esélyed. Perverz állatnak, bénának fognak tartani.
2017. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nemrég lett 18 a lány
2017. dec. 29. 08:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 talán nem lesz gond, olyan két véglet közötti. Ha sikerül felkorbácsolnod a szexuális vágyait, hosszú előjátékkal, akkor utána a dolog adja magát. 20 felettivel az a gond, hogy a szexualitásban nem lát fantáziát csak fájdalmat, megaláztatást érez az egészből. Kedve sincs a dologhoz, ha sokáig tart hamar megunja, kimerül. A vége, hogy sérül lelkileg. A többedik alkalom után már jól játssza, hogy élvezi. Hagyd magad előbb szabadulsz. Sértettségében és a szexualitással szembeni alacsony toleranciája miatt, a párjában keresi a hibát. Őt nézi perverznek és bénának.
2017. dec. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!