Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted mennyire ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire ciki rányitni a szülőkre?

Figyelt kérdés

Ez kinek a kellemetlenebb aki rájuk nyit, vagy nekik ?

Utána ők mit gondolhatnak erről?


2018. okt. 11. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nekik cikibb bár ez egy idő után tudatosul a gyerekben is h ez van és természetes dolog persze ettől még nem lesz kedvenc téma de nem undorral gondol rá a gyerek hanem tényként . és valahogy így van forditva is. nem beszélnek róla de nyilt titok hogy tudják
2018. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hallom hogy a szülők korholják a gyereküket, hogy soha ránk sem nyitjátok az ajtót!

Most meg az a baj hogy nyitotta? :-)


Ezek véletlenek furcsa találkozásából vannak! Ahol én 14 éves korom óta élek ott minden ajtózá tárható. Kulccsal. Ha rossz zár volt az ajtóban, vagy megjavítottam, vagy kicseréltem. Még ettől is lehet helyzet, de sokkal kisebb az esélye. Szerintem sok olyan furcsa ember van, hogyha van zár az ajtón szégyenli bezárni! Pedig az nem olyan ciki mint a munkálkodás közbeni ránknyitás! A magyar filmekben nincs olyan hogy valaki magára zárja az ajtót! Az amerikai pedig tele van ilyen jelenetekkel.

2018. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vessenek magukra, be kell zárni az ajtót. :D

Nyilván mikor kisebb voltak nem is tudtam mi folyhat benn, de gondolom akkor csinálták mikor aludtam, mert sosem nyitottam rájuk. Később meg bezárták. Ugyan úgy ahogy én is ma 20 évesen bezárom az ajtót ha azt akarom, hogy nyugodtan lehessen együtt lenni a párommal, meg eleve ők is kopognak vagy max megnyitják az ajtót de ha zárva van nem fogja tokostól berúgni. :D

2018. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!