Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek lenyelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek lenyelni a spermát? Vagy undoritó számotokra a dolog? Elötte szólni szokott a párotok vagy csak várjátok h szátokba élvezzen a pasi?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Le szoktam nyelni, számomra nem undi. A partnerem nem szokott szolni elotte. Megremeg a csipoje, torokbol rekedtesen felnyog, aztan egyszer csak erzem, hogy a szam megtelik meleg ondoval. Utana lenyelem es megcsokolom.
2018. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem lenyelni, nem szól előtte, de tudom reakciójából mikor fog élvezni.
2018. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem nyelem le. A számba engedem és után megcsókolom a párom.
2018. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is lenyelem, egyáltalán nem undorító, de nem is fúú de szeretem, hanem viszonylag közömbös a dolog, egyszerűbb lenyelni. Nem szól előtte úgy is érzem rajta mielőtt elmegy, szóval nem meglepetésként ér a dolog.
2018. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én le szoktam nyelni. Szerintem nincs rossz íze egyáltalán, sokan feleslegesen hisztiznek miatta. És praktikusabb is lenyelni akkor már, mint nekiállni köpködni a végén. A párom nem szokott külön szólni miatta, de a reakcióiból érzem nagyjából, hogy mikor közelít a csúcshoz, szóval a legtöbbször nem ér teljesen váratlanul a dolog.
2018. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
74%
Miért ne nyelném le. Vagy nem azért csinálom, hogy örömet okozzak vele? Magától értetődik. Ő örül neki, nekem meg semmi bajom tőle. Ilyen egyszerű, csak nem kell mindent túlkomplikálni.
2018. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, de akkor durván fel vagyok pörögve, de ha sok, akkor se mindet. Az ízéért sem vagyok oda, de igazából az állagát nem szeretem. Nem undorodok, mint ahogy a nemszeretem ételektől sincs hányingerem vagy hasonlók, csak egyszerűen nem eszem meg őket.
2018. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, en eddig csak egy ferfival jutottam idaig, de nem szerettem lenyelni neki. Sos-keseru, meleg, takony/tojasfeherje allagu, egyszeruen nem tud "semleges" lenni szamomra a dolog, raadasul meretes farka volt az illetonek, sokszor csuszott nagyon hatra a torkomhoz, ami oklendezesre ingerelt parszor, amig csinaltam neki, es ezek utan jott a cucc ugye. Probaltam lenyelni parszor, melle mosolyogni, de egy ido utan feladtam... Azutan zsepibe ment.

Sose szolt elotte, az fura is lenne szerintem. Idovel kitapasztalja az ember a parja mozgasabol, reakcioibol, hogy kb mikor fog elmenni.

2018. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Bocs én fiú vagyok.

Ha a nő képes arra hogy lenyelje én nem undorodom ha megcsokol orális szex közben vagy után,hiszen én vagyok az is :D viccet félre tudják mikor készülök elmenni ekkor kissé megfeszül a test vagy a kezemmel ahogy megfogom érzi :D

2018. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lenyelem az a legegyszerűbb, nem szokott szólni azt lehet érezni mikor elélvez.
2018. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!