Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondok az ágyban barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondok az ágyban barátom nem tud kielégiteni?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 11hóbapja vagyunk együtt ez az idő alatt ahányszor szexeltünk 1x se mentem el se csikló se hüvelyi orgazmus sem volt,a mérete átlagos meg felel minden okés azzal és nagyon beindulok rá meg szeretem a szxet vele tudom élvezni csak ez felháborító már nagyon hogy sose megyek el,elejébe megmondtam őszintén neki hogy nem mentem el és sose értette meg,aztán már elpofáztam neki mikor megint elegem lett h korigáljon a magömlésén,1perc alatt képes elmenni.(úgy változtatta meg hogy megáll amikot menne el)megint cska nem tudok elmenni mikor én élveznék el ő megál,veke terveztem leélni az életem de nem ilyen szexel.ez így szar ha merak na rendesen és csinálná egy jó ideig erősebben meg folyamatosan akkor el js mennék,de megáll és akkor nekem is persze vissza huzódik az orgazmusom,magamat jobban kitudom elégíteni ember csikló orgazmusom mindig van mikor masztizok,mit tudnék tenni skacok?már azon agyaltam hogy keressek egy normalis férfit aki ki tud elégiteni ha már a barátom nem hajlandó,(egy idene szinlelem az orgazmust mert felcsesződik ha azr mondom mem mentem el)ha annyira törődne az én elmenésemmel akkor megrakott volna már rég durvábban és már rég kielégített volna
2018. okt. 13. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd kezedbe a dolgokat és addig ne enged magadba, amíg előtte egy rendes előjáték során orálisan fel nem izgat a megfelelő szintre. A szex mindkét fél élvezetéről kell hogy szóljon, nehogy már te csak egy tárgy legyél neki, kényeztessen ő is annyit, amennyire neked szükséged van.
2018. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
ne veszödj ilyennel,nemis érdekli neked hogy jó.nálam kuka az ilyen.
2018. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi lenne, ha vele beszélnéd meg, nem idegenekkel az interneten?
2018. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Tanulj meg először tisztességgel, magyarul írni, fogalmazni, és amikor kinőtt az agyad, utána kezdj párkapcsolati témába
2018. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hiába mondják hogy próbálkozni kell mással is! Nem hallgatják meg az embert. Velem lehet hogy sikerülne, mert sok barátnőm élvezett már el rajtam. Van elég tapasztalatom.
2018. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez ám a "nőies" fogalmazás.

Mond el neki h neked ez így nem olyan élvezetes, és beszéljétek meg normálisan.

Ha nem tud "megrakni" téged normálisan akk keress mást, nem kötelező vele maradnod(mert kb úgy írsz róla)

2018. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindezt belesűrítetted egy mondatba.Gratula!
2018. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt csávó írta kamu ilyen nincs ez nagyon alja
2018. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
keress egy normális férfit aki nem csesződik fel a tohonyaságán miután a szemére veted, hogy egy nulla a teljesítménye..
2018. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát,jó nagy pancser a párod,meg bunkó is!!!Szerintem nem is érdekli,hogy elélvezel e vagy nem!Keress másik pasit!Ez szerintem másoknál alap,hogy odafigyelünk ilyenekere!1-perc és elélvez???Az meg hogy??Te meg semmi!!És,majd egy éve együtt vagytok!!ÁÁ Ezen nincs mit beszélni dobd!!Sajnálak komolyan!!!
2018. okt. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!