Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a nőket, hogy mellettem NE színészkedjenek és NE játszák meg magukat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a nők döntő része sokszor (elsősorban szex közben) színészkedik vagy megjátsza magát.

Ez engem rettenetesen zavar. Engem a VALÓSÁG érdekel, még akkor is hogyha az történetesen nem az én egómat erősítené. Az őszinte nőnél, nemigen tudok nagyobb értéket. A húsbavágó realizmus, a csontig hatoló valóság, azaz a dolgok eredeti esszenciája érdekel engem.

Kerek-perec mondja meg amit gondol, vagy amit akar a Nő, még akkor is ha az mondjuk kellemetlen nekem vagy becsmérlő felém.


Jobb szeretek élni egy kegyetlen, rideg és nehéz világban ami őszinte, mintsem egy cukormázas ámde hazug világban!



2018. okt. 14. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogyan
2018. okt. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi elvárásod van egy nő felé, akkor neked bejönnék. Kár, hogy a többségnek viszont nem. Talán ez az oka annak, hogy sokan úgy érzik, meg kell játszaniuk magukat a pasik kedvéért.
2018. okt. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

passz

én spec nem szinészkedek minek ?


de sok pasi nehezen viszeli ha egy nő öszintén kimondja a dolgokat, megtámadva érzik magukat

2018. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte nőt kell találnod, aki kimeri mondani a dolgokat, pl. ha én nem lennék őszinte ki sem bírnám

L

2018. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korábban olvastam már cikket, amelyek a valódi élvezet/orgazmus jeleit taglalja, ajánlom figyelmedbe:

[link]

Nem tudom, hogy ez lenne az a cikk, de még egy fontos dolog van. Szex közben figyeld a csaj mellbimbóját és ha orgazmus közben nem keményedik és nem áll ki (mint amikor nagyon hideg vízbe merül), akkor csak színleli az egészet. Vannak fiziológiai jelei a női orgazmusnak amelyeket nem lehet megjátszani. Ezt meg kell tapasztalni és akkor egy csaj sem fog tudni hülyíteni téged.

2018. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én ezt fordítva kérdezem: Hogyan lehet rávenni a férfiakat erre?

Aztán ha belegondolsz, sehogy...meg minek rávenni bárkit is bármire? Felesleges lenne, nem az igazi.

Iszonyat őszinte ember kell neked (nekünk) (meg egyébként szerintem mindenkinek), aki nem durcizik be az igazságtól. Ebben az esetben pedig nem elhanyagolható a kommunikáció. Sajnos ez sok helyen nem működik... kommunikáció nélkül meg nem ér semmi semmit. :(

2018. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél értéktelen rongy ember. Akkor nem fog színészkedni egyetlen nő sem.

Hallottad már a kifejezést, hogy széptevés? Elsősorban férfioldalról szokás használni, pedig mindkét nem ugyanúgy alkalmazza párválasztás közben. Azt jelenti, tesszük a szépet, azaz igyekszünk a szebbik oldalunkat kidomborítani, a szebbik arcunkat mutatni. Te is csinálod, még ha nem is ismered ezt (f-)el. A különbség annyi, hogy míg a nőknél elsősorban a külcsín terén, addig a pasik inkább szövegelés közben érhető ez tetten.

2018. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!