Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm fürdés/éjjel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fürdés/éjjel az ágyban mellettem (azt hiszi alszom) maszturbál. Viszont amikor én akarok, akkor elutasít, mert azt mondja, hogy mindíg csak ezzel jövök?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy szeret/szeret velem szexelni, meg jó is (el is élvez), de egyszerűen már kiakadok. Én naponta 1x legalább szeretném vele, de kb csak 2 naponta jön össze, mert fáradt, NINCS KEDVE, fáj a haja stb. Tegnap elment fürödni, én meg mentem ki a konyhába. Nyögdécselést hallottam! 12 órázik heti 2x/3x akkor megértem. MIT TEGYEK?

2018. márc. 30. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Beszélj vele róla, mondd el, hogy neked ez így nem jó, állítson magán, neked is vannak igényeid, nem azért van barátnőd, hogy hokizzál nem?
2018. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
az lassan lapat baratom
2018. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazad van,de nagyon makacs... Már mondtam neki,hogy tudok róla,aztmondja h ez nem igaz.....nagyon harag tartó..ami nem úgy van ahogy ő akarja,akkor duzzog..
2018. márc. 30. 16:06
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Lesd ki, mikor alszik el és dugd meg , mikor alszik :)
2018. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Maszturbálással rövidebb idő alatt kielégül, és vélhetőleg megszokta ezt a kielégülést.


Fáradt, nincs kedve összebújni, de arra vágyik,hogy 1-2 perc alatt kielégüljön.


Egyenlőre ne beszélj Vele erről ha Ő nem akarja. Ne hozd zavarba azzal,hogy észreveszed, hátha egy idő után változik a helyzet.

2018. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi az, hogy ha ő nem akarja? Csak ő érezze jól magát? Nem értem.. Beszélj vele..
2018. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
a barátod egy balfax...
2018. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mantis religiosa ***** válasza:
66%
Csináljátok egyszerre, egymás előtt!
2018. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A maszturbálás és a szexuális együttlét teljesen más élményt okoz.


Ha a barátnőd arra vágyik,hogy magát kielégítse az nem azonos azzal,hogy ezt Veled szeretné átélni. Kierőszakolni pedig nem tudod.


Bármennyire nehéz ezt a férfiaknak megérteni, sőt, még a nők egy részének se tud ezzel azonosulni, de ezen nemigazán tud a kérdező változtatni.


Kierőszakolni nem tudja a gyakoribb együttléteket azzal,hogy zavarba hozza a barátnőjét. Mert ha Ő nem szeretne erről beszélni bizonyára kellemetlenül érzi magát ha "leleplezik".


Számtalan hozzászólást lehet olvasni a pasik részéről is,hogy rendszeres együttlét mellett maszturbálnak, mert az "másabb érzés" alapon. Valahogy így vannak ezzel a nők is, mármint azok, akik ezt teszik.

2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretnélek megbántani, de biztos, hogy elévez szex közben?

Nyilván a maszturbáció "mást ad", de ha annyira élvezné veled a szexet, akkor nem utasítana vissza. Ha meg annyira fáradt, akkor hidd el, az utolsó dolog maszti lenne, amire vágyna, orgazmus ide-vagy oda. (ezt nőként mondom)

2018. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!