Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak tetszenek a pici...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tetszenek a pici mellű és fenekű, vékony lányok is?

Figyelt kérdés

Például:

[link]


Van olyan, akinek az ilyen alak jobban tetszik, mint a "latinos"?


2018. okt. 14. 18:13
1 2 3
 1/25 Gymnospermatophyta ***** válasza:
85%
Persze. Van akinek ez tetszik, van akinek nem.
2018. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb pasinak ez az alkat jön be

Van aki “mindenevő” és van aki válogatós

2018. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtöbb pasinak igaziból az ilyen alkat tetszik:

[link]


Csak ilyen lány kevés van, és a többségük nem is természetes. Kevés az a szerencsés, akinek csak mellre és fenékre megy a felesleg has és comb helyett.

2018. okt. 14. 18:18
 4/25 anonim ***** válasza:

Tetszik! Határozottan tetszik!

Gondolj csak bele! Nem vagyunk egyformák! Nem csak kivülről, de belülről sem! Nem egyforma a viselkedésünk, az ízlésünk, stb! És milyen unalmas lenne az élet! Bele értve a szexet is!

2018. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Gymnospermatophyta ***** válasza:
89%
Talán nehéz megmondani, hogy a legtöbb "pasinak" mi tetszik és mi nem. Szerinted az ilyen, a másik válaszoló szerint amolyan. Én is jobban szeretem, hogyha több rajt a fogni való, de amire én gondolok olyan lány sok van, a mű nem jön be. Viszont a kérdés nem is arra vonatkozott, hogy a legtöbb fiúnak mi tetszik, szóval erről talán kár is most vitatkozni. :D Az biztos, hogy rengeteg srácnak bejön a linkelt alkat. Akár csak itt olvasgatva, akár csak az ismerőseimet nézem. Úgyhogy kérdező, megnyugodhatsz. :)
2018. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első kép nagyon tetszett mindig. a 2. pedig soha
2018. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonymousreview60 ***** válasza:
Az első barátnőm olyan volt, mint O. K., csak - nekem - szebb. A második kicsit mű, de szép.
2018. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonymousreview60 ***** válasza:
Mármint a 2. kép.
2018. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Nekem alapvetően igen. És szerintem sokaknak. Nekem szexben izgatóbb egy kis fenék.


De a szexuális oldalon túl. Egy vékonyabb alkatú férfihez jobban illik egy vékony lány. Most durva hasonlat lesz, de szerintem vannak testalkat típusok. Van aki ilyen ogre van aki meg mondjuk elf. És ezek kicsit furák egymás mellett. Bár akár ez is lehet izgalmas adott esetben.


Szóval ne izgulj ezen.

2018. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is a vekonyabb lányok tetszenek ès csak útána a'latinosabbak'!
2018. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!