Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy olyan nővel együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan nővel együtt élni, aki szeret sz0pni?

Figyelt kérdés

Nekem most megvan a menstruációm, így szex kizárva. Viszont tegnap este barátom eléggé bevolt indulva, így az este alatt kétszer elégítettem ki kézzel szájjal. Mindkétszer én kezdeményeztem, mett imádom sz0pni, kényeztetni és látni, ahogy élvezi.


Azt mondta hihetetlen hogy valaki ennyire szeresse ezt csinálni és hogy Istenien csinálom, őrület.



Milyen érzés egy ilyen nővel együtt lenni? Tényleg ennyire hihetetlen ez?


2018. okt. 14. 20:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%

19 azt te sem tudhatod, hogy milyen a kérdező világa

továbbá nem fogom magam kellemetlenül érezni vagy épp elnézést kérni azért mert válaszoltam egy kérdésre ami többet közt hozzám is szólt

az pedig evidens, hogy mindenki a saját példáját hozza, hiszen mindannyian a saját világunkat éljük meg, így hát annak mivoltából merítünk


nagyon rossz úton jársz, borzasztóan

ebben a témában nincs miről kioktatnod, ugyanis helytelenül vélelmezed azt miszerint ne lennék tisztában azzal, hogy a világ összes nője nem szubmisszív, ne nézz le, nem csak az orromig látok (ha legalább csipetnyi fogalmad lenne arról mit jelent a dominancia nagyon jól tudnád, hogy elsődlegesen tudni kell a másik fejével gondolkodni továbbá szükséges a lehető legtöbb szempontból előítéletek nélkül feltérképezni a másik vágyait)


ismét hangsúlyozom egy hozzám is szóló kérdésre adtam választ, ennek tudatában érthetetlenül teszed, hogy megmondod milyen tanácsot osztogathatok..


miből véled, hogy ebben hiszek? hol írtam olyat, hogy csak és kizárólag ez lehet jó a nőnek? még utalást sem tettem erre, egy általad vélt feltételezéssel vitázol, vedd észre magad

"igeterjesztés.." tiszteljük már meg egymást, kérlek:) azt olvasd amit írok, arra válaszolj amit írok és ne arra a valótlanságra amit te látni vélsz a soraim mögött



ismét helytelenül gondolod, számomra nem derogál nyalni egy nőt, nem fogom bizonygatni, hogy mennyire szeretem(bár tudnod kell a fetisiszta szubmisszív hiszen a saját fétiseinek alárendeli szexualitását és önmagát is) azonban most nem ez a lényeg, hanem az, hogy látom nem értetted meg miről szól az alárendelt fél kielégülése, és hogy a vágy valamint a kontroll számára mennyivel fontosabb mint az orgazmusa.. ne legyél szűk látókörű, fogadd el, hogy számára nem az legtöbb ami számodra, bármennyire furcsán is hangzik nem mindig az orgazmus a szexuális játszma legértékesebb pontja, légyszíves próbáld meg ezt a tényt értelmezni és elfogadni!


tehát te irányíthatsz engem azáltal, hogy kijelölöd a célcsoportot akiket én irányíthatok? ez felettébb különös:) tudod én domináns vagyok és nem irányításmániás (azt hiszem veled ellentétben)


ugyan, legyél őszinte és valld be, hogy volt ott némi élcelődés. ha nem volt akkor ebben igazat adok neked, hiszen valóban nem tettem rá utalást


"Kéretlenül."

aki mer az nyer:) ha nem, akkor pedig legalább megpróbáltam..



"Vele még jobb."

mondom én, hogy mániákus vagy.. :D egyébként meg (szerintem) nem vagy jobb vele, azért nem mert aljas dolog és nincs szükséged rá, nem nyerhetsz meg minden csatát, el kell tudni fogadni néha azt ha az embert legyőzik, a sértegetés ugyanis nem vezet sehová, saját magad gyalázod vele. ahhoz, hogy igazán jó nyertes legyél előbb a legjobb vesztessé kell válnod

2018. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#21

„azt te sem tudhatod, hogy milyen a kérdező világa”

És én nem is mondtam meg neki, hogy kit hányszor lenne optimális leszopnia.

„továbbá nem fogom magam kellemetlenül érezni vagy épp elnézést kérni azért mert válaszoltam egy kérdésre”

Nem is önmagában a válaszadás tényével van a baj.

„az pedig evidens, hogy mindenki a saját példáját hozza”

Nem példát hoztál, hanem kijelentetted, hogy mit kellene csinálnia a Kérdezőnek. Érezd a különbséget.

„helytelenül vélelmezed azt miszerint ne lennék tisztában azzal, hogy a világ összes nője nem szubmisszív”

Akkor ne kezelj úgy valakit, akivel kapcsolatban fogalmad sem lehet arról, hogy az-e.

„ha legalább csipetnyi fogalmad lenne arról mit jelent a dominancia nagyon jól tudnád, hogy elsődlegesen tudni kell a másik fejével gondolkodni”

Magyarul azért fogadjam el tényként, hogy értesz az emberekhez, mert állításod szerint domináns vagy az ágyban, és ne azért, mert sikerült bebizonyítanod a számomra is, hogy így van (ez egyelőre nem történt meg). Kikezdhetetlen érv.

„egy hozzám is szóló kérdésre adtam választ”

Arra a kérdésre, hogy milyen érzés egy orális szexet kedvelő nővel élni, nem az a válasz, hogy „szopjál naponta minimum kétszer”, hanem (részedről) az, amit az utána következő soraidban írtál.

„miből véled, hogy ebben hiszek?”

Elnézést, átfogalmazom: te ezt a sportot űzöd.

„azt olvasd amit írok, arra válaszolj amit írok”

Arra válaszoltam.

„látom nem értetted meg miről szól az alárendelt fél kielégülése”

Tökre megértettem, de az, amit a nyomorult legelső válaszomban közölni próbáltam, teljesen független ettől. Nem jelentettem ki, hogy neked derogál a nyalás, feltételes módban beszéltem: akinek derogál, az nem várhatja el a szopást, pláne nem frekventáltan. Ennyi. A te eseted nyilvánvalóan más lapra tartozik, mert a nőnek olyasmit nem adsz meg, amire eleve nincs is igénye, de pont azért tettem fel egy kérdést, hogy kiderüljön, mi áll a háttérben.

„tehát te irányíthatsz engem azáltal, hogy kijelölöd a célcsoportot akiket én irányíthatok? ez felettébb különös:) tudod én domináns vagyok és nem irányításmániás (azt hiszem veled ellentétben)”

Gondolom, irányításmániás lennék akkor is, ha azt mondanám, nem ölhetsz embereket. Ha a te szótáradban ilyen definíció tartozik ehhez a fogalomhoz, akkor vállalom a keresztet. Igen, úgy vélem, képviselhetem a személyes szabadságukhoz való jogát azoknak, akiket megkárosítanál azáltal, ha olyasmit csinálnál velük, amit ők nem akarnak. Felettébb különös a hozzáállásom, valóban.

„ugyan, legyél őszinte és valld be, hogy volt ott némi élcelődés.”

Nem szántam élcelődésnek, ez a megfogalmazás jutott eszembe.

„nem nyerhetsz meg minden csatát, el kell tudni fogadni néha azt ha az embert legyőzik”

Ezek szerint felettem aratott diadalként értékeled annak a felajánlását, hogy bevezetnél a „világodba” (merthogy eredetileg az erre adott reakciómat nevezted gúnyosnak)? Oké. :D

Kezdem feleslegesnek és unalmasnak érezni ezt a társalgást, szóval nem garantálom, hogy fogok még kommentet fűzni a topichoz, és őszintén szólva a rendkívül arrogáns, szájbarágós stílusod sem segít a helyzeten.

2018. okt. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%

Nekem szhar lenne mert nem szeretem ha cumiznak mivel nem érzek semmi izgatót benne így feleslegesen fárad a nő vele.


F/42

2018. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
Az a lényeg, hogy ha ismét egy aszteroida zuhan a földre, akkor az ilyen nőket kell először óvóhelyre vinni nem a zsiráfokat. :D
2018. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
7%

"És én nem is mondtam meg neki, hogy kit hányszor lenne optimális leszopnia."


valóban nem mondtad neki, csakhogy közben nekem mint a kérdésre válaszolónak kiadtad az ukázt arról, hogy mit és hogyan válaszolhatnék. ami nonszensz


"Arra a kérdésre, hogy milyen érzés egy orális szexet kedvelő nővel élni, nem az a válasz, hogy „szopjál naponta minimum kétszer”, hanem (részedről) az, amit az utána következő soraidban írtál."


már, miért ne lehetne az a válasz? nyilván majd jövök egot boostolni, hogy micsoda teljesítmény naponta kétszer szopni? :D mindezt úgy, hogy ő is beindulsz tőle..


és nem, nem értetted meg hanem félreértetted. amit maximálisan bizonyít az amit soraidban írsz


"A te eseted nyilvánvalóan más lapra tartozik, mert a nőnek olyasmit nem adsz meg"


ez csak a te fejedben él, és fogalmam sincs honnét vetted, de ismét bizonyítod, hogy a válaszaidnak nincs sok közük ahhoz amiről én írok, csupán egy általad vélt valótlanságot szeretnél rám kenni


"Gondolom, irányításmániás lennék akkor is, ha azt mondanám, nem ölhetsz embereket"


hogy lehetsz ennyire mélyen? hogy? kértem, hogy ne nézz le, erre meg rám akarsz sütni valamit ami felfoghatatlan és jössz a kereszteddel valamint jogokról írsz

valóban különös a hozzáállásod, hiszen előítéletes vagy! borzasztóan előítéletes, mert ebből a bekezdésből rí le a legjobban, hogy meggyőződésed sőt már-már rögeszméd az, hogy valami szörnyeteg vagyok aki nem tisztel se embert sem mást.. mint aki ne lenne tisztában azzal, hogy elítélendő ha valaki viselkedése másra/másokra nézve destruktív


iszonyatosan előítéletes vagy és ez hatalmas hiba, mert bár elbújsz a jogvédő köntös mögé azt nem veszed észre, hogy mindenáron próbálsz engem másnak beállítani mint aki vagyok, amiért persze nem haragszom rád, de borzasztóan korlátoltnak véllek, ugyanis képtelen vagy felülemelkedni saját magadon és elengedni a rólam kialakult hamis képet, úgy teszel mint aki elkönyvelt engem nettó gonosznak és ezért próbálsz megleckéztetni valamint igyekszel rám sütni az agresszív másokat bántó, lenéző bélyeget, mélységesen sajnállak azért amiért így viselkedsz



ó te.. nem feletted aratott diadalról beszéltem, hanem az előítéletességedre próbáltam rámutatni és arra, hogy nem vagy tévedhetetlen, segíteni szerettem volna neked néhány jó szóval, hogy fejlődhess, de mint írtam korlátolt vagy, hiszen az irányomba érzett ellenszenved mindent felülír és ezért arra sem voltál képes, hogy észrevedd ez köztünk nem vita. csupán megvédem magam attól az ok nélküli támadástól amit ellenem intéztél

tudod azért a szájbarágós stílus, hogy tisztázzam magam a hamis véleményedtől. az, hogy ezt arrogánsnak véled az pedig szomorú, hiszen ismételten rámutatsz saját korlátaidra


azt már csak mellékesen teszem hozzá, hogy az oldal szabályzata alapján az összes válaszodat töröltethetném, ugyanis több pontban is megszeged azt


másrészt ha már önkéntes jogvédőt játszol akkor azért azt elmondom, hogy a helyedben nem igen vállalnék semmiféle keresztet jogvédelem címén, mert ezáltal egy elavult, embertársaid sokaságát lenéző, ráadás több ízben logikátlan jogrendszerért mocskolod be a neved, gondolj csak a ciszneműség létjogosultságára ami milliók életét nyomorítja meg a mai napig. továbbá a jogszabályok által biztosított negatív illetve pozitív diszkriminációk sokaságára, pl a pedofília és az efebofília közti megítélés különbségére..


csak egy kérdés, ha abban a korban élsz akkor verted volna a melled jogok mentén 52ben is? amikor a homoszexualitás még mentális betegségként volt számot tartva?

jogok.. ugyan, egy alapvető értékünk kell legyen, mégpedig a másik tisztelete, a másik milyenségének s véleményének tisztelete, természetesen mindaddig amíg az cselekedeteiben nem destruktív másra/másokra nézve, azonban a másik tiszteletét az is jelenti, hogy nem vagyunk előítéletesek vele szemben, utóbbi viszont belőled hiányzik aminek okán meglehetősen meredek az, hogy önkéntes rendőrt vagy ha úgy tetszik keresztet viselő jogvédőt játszol.. és, hogy átvegyem a szokásod és én is kötözködjek kicsit akkor íme egy tanács, mégpedig ha számodra a jogvédelem keresztet jelent akkor hát ne cipeld a terhet, hagyd meg azoknak akiket mások védelme felszabadít, hiszen ők azok akik valóban tesznek is másokért nem csak akadékoskodnak!

2018. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%

#25

Te vagy inkább előítéletes velem szemben. Fel véltél fedezni némi dominánsak iránti ellenszenvet abban, amit ezidáig írtam, és ennyi elég is volt, hogy eljuss addig a következtetésig, hogy egyedül a tőlem semmilyen tekintetben nem különböző emberek jogai érdekelnek, így a melegekre vagy a transzszexuálisakra magasról szarok. Mondjuk nem tudom, a válaszaim melyik részében utaltam arra, hogy ezekben a témákban ne lennék érintett. Biszexuális vagyok, és tizenéves korom elején meg voltam győződve arról, hogy rossz testbe születtem, de mindegy is. Bizonyára te reálisabban meg tudod ítélni, hogy miképpen viszonyulok másokhoz, mint én magam, hiszen domináns vagy, a dominánsok előtt pedig nyitott könyv mindenki. (Igen, képzeld, fontos témáknak tartom az általad felsoroltakat, bár szerintem egy 16 éves kamasz inkább tekinthető önálló döntések meghozatalára – többek között a saját testével való szabad rendelkezésre – képesnek, mint egy nála 5-10 évvel fiatalabb gyerek, úgyhogy e két eset másfajta elbírálásának igenis látom a létjogosultságát.)

„nekem mint a kérdésre válaszolónak kiadtad az ukázt arról, hogy mit és hogyan válaszolhatnék.”

Nem. Azt írsz, amit akarsz, úgy, ahogyan akarod, ezt hívják szólásszabadságnak. Meg azt, hogy lereagálhatom bármilyen stílusban a véleményedet, amennyiben azt megosztod a publikummal, azaz velem is. Az egyetlen, amit megjegyeztem a válaszoddal kapcsolatban, az volt, hogy annak a fele valójában nem a kérdésre felel, legalábbis abban a formában nem, ahogyan prezentálnod sikerült. Úgy vette ki magát, mint egy, a komplett női nem felé támasztott általános igény, ez nem több az én szubjektív megítélésemnél, ettől azonban még nem lesz kevesebb jogom kinyilvánítani.

„ez csak a te fejedben él, és fogalmam sincs honnét vetted”

Onnét, hogy korábban te magad ecsetelted, mennyire nem szükséges a szubmisszív(= veled szexuális kapcsolatot létesítő) nő valódi kielégüléséhez az, hogy a te kényeztetésed által orgazmushoz jusson, hiszen számára az elsődleges örömforrást a te örömöd jelenti. Ha ettől függetlenül éppen ugyanazt és ugyanolyan módon nyújtod neki, mint ő neked, fogalmam sincs, mégis miben nyilvánulhat meg a dominanciád, és megjegyezném azt is, hogy ez esetben más szótárat használsz, mint az emberek jelentős hányada, tehát felesleges csodálkozni azon, hogy születnek félreértések.

„meggyőződésed sőt már-már rögeszméd az, hogy valami szörnyeteg vagyok aki nem tisztel se embert sem mást..”

Hülyeség. Amiatt tituláltál irányításmániásnak, hogy „parancsba adtam”: azokat kontrolláld, akik örömüket lelik az alávetett szerepben, ne azokat, akikkel ezt csak akaratuk ellenére tehetnéd meg. Mintha ez nem a nyugati erkölcs egyik alapköve lenne, hanem valamiféle radikális, elfajzott gondolat, amit soha senki szájából nem lehetett hallani még ezelőtt. Szélsőséges példát hozva ugyan, de csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy durván félreértetted a közlési szándékomat, és a gondolatmeneted hibádzik, mert ugyanezzel az erővel támadni lehetne bárkit, aki a legevidensebb erkölcsi „szabályok” mellett kiáll. Az állításodra reflektáltam, nem a személyedet vettem célba. Azért jöttem az öldökléssel, mert feltételeztem, hogy azzal nem vagy kibékülve, éppen ettől lesz érzékletes a mondandóm. Úgy látszik, ez nem jött össze. :D

„az, hogy ezt arrogánsnak véled az pedig szomorú, hiszen ismételten rámutatsz saját korlátaidra”

A „korlátaimról” beszélsz, úgy gondolod, rászorulok a segítségedre, ami a „fejlődésemet” mozdíthatja elő, és ennek hangot is adsz, tehát burkoltan a tudomásomra hozod: ahhoz, hogy a szinteden állhassak, fel kell húznod saját magad mellé, mert jelenleg valahol alattad helyezkedem el. Igen, azt hiszem, ez eléggé kimeríti az arrogancia fogalmát.

„azt már csak mellékesen teszem hozzá, hogy az oldal szabályzata alapján az összes válaszodat töröltethetném, ugyanis több pontban is megszeged azt”

Nem közvetlenül a kérdéshez fűzök kommentet, hanem más felhasználó válaszához? Neadjisten olyan érzésed támadt, hogy provokálni szeretnélek/szándékosan gerjesztek veszekedést? Csak találgatok. :D Töröltess bármit nyugodtan, unalmat űzni jöttem ide, nem azért, hogy megváltsam a világot.

Bocsi, hogy nem szóltam minden sorodhoz hozzá, elálmosodtam már, de amit szerettem volna, nagyobb részt átadtam.

2018. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
(...a "Gondolom, irányításmániás lennék akkor is, ha azt mondanám, nem ölhetsz embereket" nem egy komoly feltételezés/vád volt a részemről, hanem szarkazmus, bár azt hittem, egyértelmű lesz. Azért emelem ki külön, hogy te magad tudd ehhez mérten átértékelni, amiket leírtam, ne kizárólag az én utólagos "magyarázkodásomból" kelljen kiindulnod.)
2018. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!