Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztettem a szűzességem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a szűzességem és nagyon fájt. Azóta kétszer voltam együtt a párommal és mind a kétszer fájt. Mennyi idő mire kitágul a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a párommal. Sok az előjáték és felizgulok rendesen. Teljesen nedves vagyok mégis nagyon fáj a szex. Csak lovaglópózba tudom csinálni. Amikor behatol az nagyon fáj, ha már bennem van csak az fáj ha mozog. Nagyon türelmes és figyelmes. Mi lehet s gond, mennyi idő mire kitágulok? Tényleg nagyon szűk vagyok (még a tampon is fájt, ezért nem is használok) a párom mérete pedig nagyobb az átlagosnál.

2018. szept. 19. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Méretet nem tudsz írni?
2018. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ilyen, hogy kitágulás, ez egy mítosz, a gyerek tud kárt tenni a pc izmokban, egy pénisz erre kicsi, legyen az akármennyivel is nagyobb az átlagnál. Neked kell megtanulni ellazulni, a hüvelyed nem fog tágulni.
2018. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 10-15.alkalommal már nem fájt

Függ attól h mennyire vagy felizgulva és el lazulva

2018. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szerintem a 10.alkalom után kezdett már nem fájni de akkor se volt kimondottan jó.
2018. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-5 alkalom kellett. Szűzként egy kisebb tampont nem tudtam bedugni, olyan szűk voltam.
2018. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Én szűzként használtam tampont, de ezek szerint megérte, mert az első alkalom egyáltalán nem fájt. (sem a többi)
2018. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
6-os, nem azért fájt, mert nem használtam előtte tampont.
2018. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ez inkabb megszokas kerdese. Hozza kell szoknia a huvelynek hogy egy "idegen testresz" belemegy. Idovel jobb lesz, meg kell nehany alkalom.

Sok dologtol fugg meg hogy faj vagy sem. Mennyire lazulsz el, mennyire izgulsz fel (en meg akkor is javaslok sikositot plane igy elso alkalmakkor ha azt gondolod be vagy elegge nedvesedve..) esetleg ujjazasnal is mar lehet rakni egy keveset ujjra.

2018. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nőgyógyásznál voltál már ez ügyben? Szerintem nem árt kivizsgálni, mert a szex közbeni fájdalom jelezhet problémát is, amit szakember könnyen orvosolhat.
2018. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Lazulj el, igyatok meg egy pohár bort együtt, és halgassatok kellemes lágy zenét az együttlét előtt, alatt.
2018. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!