Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szebbik nemnél mitől függ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebbik nemnél mitől függ hogy belemegy diszkrét szexkapcsolatba? aki volt vagy van ilyenbe az írjon

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen volt.

Titokban beleszerettem az illetőbe,és annak ellenére hogy tudtam nem lesz semmi több közöttünk,szexelni jó volt vele nagyon..

2018. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire van meg a kölcsönös szimpátia, vonzalom, össze tudjuk e egyeztetni az időnket.
2018. okt. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem. És időben hogy tudtátok össze egyeztetni?

Férj család?

2018. okt. 15. 07:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Hétközben, napközben vagy munka után. Férj van.
2018. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
4 Remélem téged is csal a férjed. Amúgy miért nem válsz el? Ez annyira undorító ba***ez.
2018. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szimpátia

Szexuális vonzalom

Diszkréció

Régen volt igen nem is egy

De ma már nincs ilyenekre időm


24N

2018. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Munka után heti 3 szor találkoztunk "vásárolni vagy futni mentem" címen. Kocsiban szexeltünk, néha bérelt lakásban.

A férjem nyomkövetőt rakott a kocsiba és telefonba ezért azt a bevásárlóközpont parkolójában hagytuk. Kommunkikáció minimális volt, külön e célból hoztunk létre anonim fiókot, teljes diszkrációval csináltuk. Soha nem tudta meg senki, még a legjobb barátnőm sem.

2018. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Jézusom

Ott már igen csak nagy problémák vannak a házasságban ha ilyen lépéseket tesz meg egy Férj

Szerintem mind kettőtöknek jobb ha elváltok

Ennek nem lesz jó vége

Pláne ha kiderűl hogy megcsalod

Lehet hogy nem véletlenűl szerelte fel a kocsit meg a telot ilyen szerkezettel vagy alkalmazással vagy mit tom Én

Én nem is értem h miért jo valakit megcsalni

Ha valami nem működik nem kell erőltettni

Gyerek/gyerekek nem tartanak össze senkit

Anyagi biztonság??? Nem ér annyit hogy egy félre kuuurogató lotyó legyél

Te se voltál ott gerinc osztásnál

2018. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenbe sosem mennék bele mert eléggé taszító.


F/42

2018. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor találkozunk, "barátnőzni megyek". Hetente, kéthetente egyszer szoktunk találkozni, igy nem túl feltűnő. Illetve chatelünk, telefonszexelünk.
2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!