Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, a párom szintén velem egy idős. Külön élünk és úgy adódott, hogy a párom öccse és barátnője is hozzánk költözött


Az utóbbi időben észrevettem, hogy a párom testvérének barátnője (22) furán viselkedik. Pl.:


A fürdőben készülődik este, csak bugyi van rajta és az ajtót nyitva hagyja. Én is mennék be, de mivel nyitva az ajtó nem gondolom, hogy valaki bent van. Mikor odaérek a tükörből látom, hogy éppen fésülködik, melltartó nélkül.


Ugyanez a mosdóban. Elmegy WC-re és résnyire nyitva hagyja az ajtót (több alkalommal, amikor tudja, hogy megyek reggel el)


Néha szoktunk közös programokat tervezni itthon, rendszerint fürdés után. Ilyenkor mindig egy szál pizsamában van, melltartó nélkül. Ilyenkor is mindig úgy hajol le, hogy be lehessen látni, vagy ha rövidnadrágban van, akkor sem zárja össze a lábait, így a bevágó rövidnadrág alig takar valamit.


Az utolsó ilyen az volt, amikor családi rendezvényen voltunk. Egy emberre figyelt mindenki, én ültem a legszélen és jobbra bámultam a beszélő emberre. A lány odaállt elém és félig illuminált állapotban csípőre tette a kezét úgy, hogy az egybe részes ruháját felhúzta. Az egész harisnyája bugyiig kint volt. Mindezt 1.5mre tőlem.


Ezek eddig senkinek nem tűntek fel, az utolsónál viszont szóltak neki, hogy figyeljen oda mert kint van mindene. De itt is az a fura, hogy pont előttem.


Szerintetek akar tőlem valamit?? Nem igazán tudom hova tenni ezeket a dolgokat. Rákérdezni nem akarok, mert kellemetlen, bepróbálkozni sem, mert szeretem a párom és tisztelem a testvérét, így csak elvagyok.. viszont mivel senkivel nem tudom ezt megbeszélni így Titeket kérdezlek.


2018. okt. 15. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes az biztos. De én szólnék a helyedben hogy kicsit vegyen vissza. Az én házamban nehogy már én alkalmazkodjak a vendéghez úgymond. Megkérném, hogy csukja be az ajtót ha készülődik. Vagy ha nem képes erre, akkor öltözzön fel. Azt meg nem értem hogy wc közben miért hagyja nyitva az ajtót hát kit érdekel ha pisil vagy épp kakil...
2018. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akar valamit, de lehet hogy csak simán nem csinál ebből problémát, vagy csak szereti húzni mások agyát, mert ez ad neki önbizalmat, bár ezt nem vallaná be.
2018. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol megis izgat a dolog mert másképp siman elhajtanad vagy szolnal neki. Ezekszerint jo nő
2018. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak családok, ahol tabuként kezelnek mindenféle szexuális töltetű dolgot, és vannak családok, ahol teljesen természetes a meztelenkedés, teljesen természetes a testiség. Gondolom ő is utóbbi tipusú családban nőtt föl, és kicsit sem zavarja, ha bárki meglátja.

Te meg túl sokat képzelsz a helyzetbe, mint ami.

2018. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pizsama alá én se veszek fel melltartót

Kb én is így voltam albérletbe miután már otthonosan éreztem magam

Nem jelentette az hogy Hú Én akarok a mási faaaszitól valamit

Egyszerűen el voltam

Szégyenlős nem voltam úgy is látott már cicit,popsit.pucit

Szoval no para

Nehogy már csadorba meg burkába legyek otthon 😂😂

24N

2018. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!