Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők jók a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jók a szexben?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodok azon a témán hogy egy nő az hogyan lehet jó a szexben?

Ha most félre tesszük a petting részét akkor csak pár póz van ahol a nő "dolgozik".

Az a tippem hogy az átlag szexuális élet megélése az többnyire a férfiaktól függ.Ezt úgy értem hogy a nőnek egyetlen dolga van...felvenni az éppen meghatározott pózt és élvezni.Persze kivétel ez alól hogy ha ez egy kényelmetlenebb póz a férfi kedvéért bár ilyenről annyira nem tudok.


Nem célom hogy ki offoljam a szebbik nemet inkább férfi társaim véleményére lennék kíváncsi hogy ők ezt hogy látják.


Ha én vissza tekintek az elmúlt párkapcsolataimra az elmúlt 4-6 évben akkor a ritkább alkalmaktól eltekintve azt mondhatom hogy megdugtam az aktuális partnerem míg ő az aktusnak csupán élvezője volt.


Ha beleveszem a pettinget csak hogy az egészről is képet formáljak akkor is soványnak tűnik hiszen vannak olyan nők akik egyáltalán nem hajlandóak az orálra.Ebből kiindulva nem hiszem hogy a kézi munka jobban vonzaná őket így marad megint a "dugás".


A nők csak nagyon kis részét indítja be igazán az orál ami miatt valószínűleg jól is csinálják.De ha ezeket leszámítjuk és csak a szexet nézzük akkor mire mondanátok hogy egy nő jó a szexben?Elég erős ez így most de nem tudom jobban megfogalmazni mint hogy sok esetben a szebbik nemnek nem sok dolga akad nem?


Szeretném felhívni a figyelmet hogy ez egy elmélkedés, egy kérdés és nem célja hátrányosan érinteni a női nemet csupán a kíváncsiság mint itt mindannyiunkban.



2018. okt. 15. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Partner függő

Ha jó a partner akkor ki tudja hozni a legjobbat a nőből

24N

2018. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én azt értem csak mit csinál a nő?
2018. okt. 15. 13:30
 3/18 anonim ***** válasza:
(Pedig engem a kézimunka tényleg jobban vonz, mint a szopás. :D)
2018. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak a Pasin múlik az higy élvezte

Nem csak szétrakni kell a lábakat meg pucsitani ha olyan a póz

Hanem azért aktus közben egy nő ugyanúgy “dolgozhat” azon hogy mégjobb legyen

Elég ha simogatja ,csókolja a partnerér,mozgatja a csípőjét fel-le vagy körkörösen vagy ő is elöre-hátra mozog akár kutya pózban

De még a hüvelyével is segíthet a Nő pl néha béha rászorit a péniszre

Lehet hogy gyakorlatilag a Nő a “passzív” az úgymond “Befogadó” fél az aktus során

De ilyen kis apróságokkal amit fentebb írtam nagyon is lehet ugyanolyan “aktív” fél az aktusban mint a Férfi!!!


A Szex egy felnőtt társasjáték,úgy jó ha mind2-én élvezik és örömüket lelik benne!!

Csak a megfelelő partner kell hozzá akivel tökéletesen egymásra tudtok hangolódni


Ott már tényleg gond van ha a Nő csak az alfelét tartja oda és gyakorlatilag nem csinál “semmit”

Még egy gumi baba is “aktívabb” ahogy cseklik nyaklik néha 😂😂😂

2018. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Rossz a felvetés: amiről te írsz az már a reszelés része és abban is számít pl mit csinál a nő miközben benne vagy.

Ami a tényleges kopuláció előtt és után van az is a szexhez tartozik, abban viszont a nők általában sokkal jobbak/ügyesebbek

2018. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jó, amúgy én valószínűleg rendhagyó eset vagyok, tehát nem biztos, hogy sokra mész a válaszommal, de bármit szívesen csinálok, ami a pasi fenekével kapcsolatos, kinyalom, masszírozom a prosztatáját, bármi, meg is dugom, ha engedi, az gondolom, ekvivalens azzal, mintha ő tenne magáévá engem. Plusz ha felül vagyok, én irányítok.

#2-es voltam.

2018. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
...azaz #3-as. :D
2018. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én pl szoktam csinálni olyat, hogy ráülök a farokra és nem lovagolom meg hanem csak a hüvely izmaival masszírozom. Erre a partnerem nagyon tud nyöszörögni...

De még misszionáriusba is szoktam cirógatni a partnerem, nyalni, csókolgatni, mint ahogy a lovaglóba ő meg az arcát beletemeti a melleim közé...

2018. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elég ótvar partnereid voltak eddig ezek szerint...
2018. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom, hogy idáig csak azokkal a nőtársaimmal találkoztál, akiktől csak annyi tellett, hogy fekszenek mint egy darab sz.r. Még léteznek olyan nők akiknek a lelkesedése határtalan, és hosszú idő után se így emlékszel vissza.
2018. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!