Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők jók a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jók a szexben?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodok azon a témán hogy egy nő az hogyan lehet jó a szexben?

Ha most félre tesszük a petting részét akkor csak pár póz van ahol a nő "dolgozik".

Az a tippem hogy az átlag szexuális élet megélése az többnyire a férfiaktól függ.Ezt úgy értem hogy a nőnek egyetlen dolga van...felvenni az éppen meghatározott pózt és élvezni.Persze kivétel ez alól hogy ha ez egy kényelmetlenebb póz a férfi kedvéért bár ilyenről annyira nem tudok.


Nem célom hogy ki offoljam a szebbik nemet inkább férfi társaim véleményére lennék kíváncsi hogy ők ezt hogy látják.


Ha én vissza tekintek az elmúlt párkapcsolataimra az elmúlt 4-6 évben akkor a ritkább alkalmaktól eltekintve azt mondhatom hogy megdugtam az aktuális partnerem míg ő az aktusnak csupán élvezője volt.


Ha beleveszem a pettinget csak hogy az egészről is képet formáljak akkor is soványnak tűnik hiszen vannak olyan nők akik egyáltalán nem hajlandóak az orálra.Ebből kiindulva nem hiszem hogy a kézi munka jobban vonzaná őket így marad megint a "dugás".


A nők csak nagyon kis részét indítja be igazán az orál ami miatt valószínűleg jól is csinálják.De ha ezeket leszámítjuk és csak a szexet nézzük akkor mire mondanátok hogy egy nő jó a szexben?Elég erős ez így most de nem tudom jobban megfogalmazni mint hogy sok esetben a szebbik nemnek nem sok dolga akad nem?


Szeretném felhívni a figyelmet hogy ez egy elmélkedés, egy kérdés és nem célja hátrányosan érinteni a női nemet csupán a kíváncsiság mint itt mindannyiunkban.



2018. okt. 15. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradj csak a jobb kezednél, kérdező.
2018. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is csak béna, passzív nőim voltak... Mit nem adnék egy olyan lányért aki tényleg odateszi magát és olyanokat csinál, mint amiket felhőcske írt :(
2018. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És az még nem jutott eszedbe, kedves utolsó, hogy te vagy csapnivaló partner? Megsúgom, (majdnem) minden nőből ki lehet hozni a vadmacskát, csak nem mindegy, kivel bújik ágyba.
2018. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Akkor engem az érdekelne, hogy hogyan lehet kihozni minden nőből a vadmacskát ;) Néhány tipp nem ártana, mert a partnerem nagyon örülne neki, ha kijönne belőle a vadmacska (amiről ő sem tud) meg én is örülnék persze. 35/F
2018. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves Miquel nem gondolkoztam rajta. Mert mindenki azt mondta hogy jó vagyok. Nekem pedig nincs szívem megmondani hogy "te viszont csapni való voltál". Van még hasonló magasröptű kérdésed?
2018. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is magadba kell tudnod zúgatni, uccsó! Nem alkalmi ágybetét kapcsolatról beszélek, nem is holmi lepkefingnyi érzelmekről, hanem olyan szerelemről,, amelyben igazán el tudja magát engedni a nő.

Aztán az sem árt, ha ismered, és jól is tudod alkalmazni az erogén zónáit, tisztában vagy az előjáték fontosságával, és hangszerként tudsz játszani a nő testén.

És ne feledd, a jó szex nem az ágyban kezdődik! Mire odáig juttok, a nőt rá kell tudni hangolni.

60F

2018. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocsesz, előző okfejtésem a 14-es versenyzőnek szólt. De a válaszom rád is érvényes. Az nem elég, hogy neked jó a technikád, vagy jól tudsz nyalni. Illetve egy ideig elég, de amint csökken a szerelem, csökken a vadmacskaság is, már ha egyáltalán megvolt.
2018. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tehat magyarul torjem ossze a szivet. Gratulalok a mentalhigieniadhoz.
2018. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!