Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti fizetnétek ezért 50 ezer Ftot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fizetnétek ezért 50 ezer Ftot?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok és eddig csak egy lánnyal voltam az is elég csúnya volt. Sajnos nagyon nem vagyok helyes és nem akarnak a nők. Az egyik barátomnak van egy lány ismerőse aki borzasztó csinos huszonkét éves és egyetemista, én is találkoztam már vele tényleg az a top 10 es lány gyönyörűszép testtel nagy mellekkel. Nem hivatásszerűen de néha vállal férfiakat nagyobb összegért ismeretség útján. 50000 Ftért hajlandó velem lenni barátnom feelinges szeretkezésre. Nagyon csábító az ajánlat mert borzasztó csinos és nem voltam még ilyen fiatal csinos lánnyal És ráadásul elméletileg szeretkezhetünk is egész éjszaka velem lenne
2018. okt. 15. 15:36
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
64%
Ha megteheted mert ne fizetnek?
2018. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
18%

Feelinges szeretkezés? Az meg milyen?

Alkalmanként én is szoktam elfogadni pénzt, vagy egyebet dugásért

De az 50e piszok kevés egy éjszakáért

2018. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Te fizesd ki.
2018. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Pillanatnyi öröm, aztán utána marha nagy üresség. De ha nem nagy érvágás az 50 rúgó (anyagiakról nem írtál), akkor dugd meg, viszont azt egy percig se felejtsd, hogy ez a lány még ha nem is hivatásszerűen csinálja, akkor egy k urva. És ekkép is bánj vele.
2018. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Én simán, csak nem találok ilyen csajt. Sőt többet is mondjuk egy éjszakáért..
2018. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Egy wellness hétvége is benne van ötvenben...
2018. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
22%

hajrá!


figy, mivel neked ez akkora nagy dolog, ha még pénz nélkül is feküdne le veled, akkor is úgy éreznéd, hogy venned kell neki valami ajándékot, mert annyira boldog lennél, és a végén ugyanott vagy

2018. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg ennyire a szar a helyzet és megteheted,persze.

38f

2018. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%
akármekkora lúzer lennék,sose fizetnék szexért.na jó,azért egy Palvin Barbin elgondolkodnék 50-ért,de hát tudjuk hogy az nem reális.szerintem ne erőltesd és majd egyszer megtalálod a magadhoz valót,nem késtél még le semmiről.
2018. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
10. Szerintem szebb mint Palvin
2018. okt. 15. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!