Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy a korkülönbség. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség. Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
1 éve járok egy angoltanárhoz. Én 23 éves férfi vagyok, Ő 40-es nő. A nagy korkülönbség ellenére nekem nagyon tetszik, és szeretnék vele lefeküdni. Persze később akár több is lehetne a dologból, ha úgy alakul. Egyedül él, nincs gyereke, és a válása óta, évek óta nincs senkije. Egyszer említette is, hogy magányos. A külön órák nála vannak, a lakásán, szombat este, utánam nem jön senki, szóval a helyzet adott. Eddig társkeresőn ismertem meg az exem, és nem tudom, hogy közeledjek felé, hogy ne sértsem meg, vagy ne legyen kínos. Szerintetek egyszerűen csak csókoljam meg, vagy azért valahogy készítsem elő a dolgot? Ti hogyan kezdenétek bele a közeledésbe egy ilyen szituációban?
2018. okt. 17. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Megkérdezném hogy szabadidejében van-e kedve egyet vacsorázni együtt vagy borozni ......
2018. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Vagy vidd el sétálni valahova este
2018. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk a várba vagy a Citadellára
2018. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezz rá az óra után, hogy mivel szívesen beszélhetnénk még mi lenne ha maradnánk, S húzz elő egy palack tokaji muskotályt. Hidd el érteni fogja.

Max. azt mondja hogy a) nem és máskor sem b) ok, de nem most majd egy hét múlva - hogy felkészüljön a randira C) fel van készülve és simán ok.

2018. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
mar egy korabbi hasonlo kerdesnel is javasoltam. mi lenne ha elkezdenel flortolni vele. ahelyett hogy csak ugy a semmibol raugranal. a nok erzelmi lenyek nem testi mint a ferfiak...
2018. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A flörtölést jó ötletnek tartom, viszont ha ebbe bele mész szerintem akkor többet mint tanár ne számíts rá, véleményem szerint nem jó keverni a dolgokat. Mérlegeld azt is hogy mi történik ha nemet mond, utána tudnál még csalódottság nélkül hozzá járni? Engem is kit ne vonzana egy ilyen helyzet, még én is akkor húsz körül lehettem és a tanárnő pár évvel volt idősebb és jeleztem neki hogy szimpatikus stb és nagyon normálisan elmagyarázta hogy bizonytalan viszont döntenem kell mert ha a nyelvvizsga a cél akkor ne beszéljünk tovább a kapcsolat lehetőségéről és teljesen igaza volt. Jól is elsülhet a dolog hogy motivál és jobban készülsz az óráira, de ha valami konfliktus adódik akkor ez biztosan kihatással lenne a tanulásra is. Remélem valamilyen irányban rendeződik a dolog de az biztos hogy ha 40 körüli a hölgy akkor nem fog csak úgy belekapni semmibe és végig fogja gondolni. Szurkolok!
2018. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Tetszik ez a történet, szituáció...

Én nőként nem örülnék, ha egyből letámadnának. Inkább hívd el valami programra, kiállításra, ami érdekli. A kirándulás vacsora sem rossz ötlet vagy közös főzés.

2018. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Vigyel neki csokikat azt szeretjük. Bár kíváncsi lennék a szüleid véleményére ha megtudnak mire készülsz hisz elég nagy a korkülömbség.
2018. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lepd meg,virágal,Boci csokival,Milkával!🤗
2018. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

you-me-you-me? fucky fucky?


komolyra:

bókolj neki és finoman közelíts, ne támadd le, csak ha már érzed rajta, hogy picit megingott

2018. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!