Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy a korkülönbség. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség. Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
1 éve járok egy angoltanárhoz. Én 23 éves férfi vagyok, Ő 40-es nő. A nagy korkülönbség ellenére nekem nagyon tetszik, és szeretnék vele lefeküdni. Persze később akár több is lehetne a dologból, ha úgy alakul. Egyedül él, nincs gyereke, és a válása óta, évek óta nincs senkije. Egyszer említette is, hogy magányos. A külön órák nála vannak, a lakásán, szombat este, utánam nem jön senki, szóval a helyzet adott. Eddig társkeresőn ismertem meg az exem, és nem tudom, hogy közeledjek felé, hogy ne sértsem meg, vagy ne legyen kínos. Szerintetek egyszerűen csak csókoljam meg, vagy azért valahogy készítsem elő a dolgot? Ti hogyan kezdenétek bele a közeledésbe egy ilyen szituációban?
2018. okt. 17. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapásból megcsókolod, akkor kivág, mint macskát szarni

Bárhogy is teszel, az angol tanulást nála már el is felejtheted

Nem kell ajtóstul rontani a házba

Bókolj neki, beszélgess vele, hívd el sétálni vagy egy kávéra

Ha elmegy veled, akkor is csak szépen fokozatosan

2018. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, a párom 36. Soha nem volt gond a korkülönbség miatt. Három éve élünk együtt. Szerintem nem a számok, hanem az érettség az, ami számít.

De ahogy írták előttem, ne támadd le, flörtölj! Én három hónaoig csak beszélgettem a párommal, elmentünk randizni, stb... :)

2018. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne rohand le. Első körben éreztesd vele, hogy a nőt látod benne, flörtölj vele.

Ha vevő rá, akkor hívd el valahova.

2018. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!