Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, egy éve vagyok együtt első barátommal, fél éve szexelünk rendszeresen. Amikor bennem van, az olyan semleges érzés. Érzem, hogy mozog bennem, de ennyi. Ennél az is intenzívebb érzés, ha a fejemet simogatja a kezével. Nem értem ezt, hogy miért van. Csikló izgatást nagyon szeretem, el is tudok úgy menni. Az orált is szeretem. Tehát képes vagyok orgazmusra. Kicsit el vagyok keseredve, hogy sosem fogom élvezni a normál szexet.

2018. okt. 17. 11:29
1 2
 1/20 StevenUp ***** válasza:
17%
Kicsi a farka és/vagy tág vagy
2018. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy kicsi neked a mérete. Vagy kevés az előjáték. Ha méretben passzoltok akkor van egy feszítő izgató érzés ha benned jár.
2018. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Vagy akkora a hüvelyed, mint a metró alagút, vagy az ő farka kicsi, vagy mindkettő

A hüvelyben elenyésző mennyiségű idegvégződés van, ha több lenne, minden nő belehalna a szülés okozta fájdalomba

Ezáltal a hüvelyi orgazmus csak kevesek kiváltsága

2018. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kicsi lenne neki, szerintem tök normál méretű. Rendesen fel is vagyok izgulva. Olyan nedves szoktam lenni, hogy kvázi folyik. Nagyon kívánom a párom, de valahogy a katarzis elmarad, mikor bennem van. Ha rászorítok, akkor kicsit jobban érzem, de nincs ilyen kellemesen feszítő érzés, mint amit írtatok akkor sem.
2018. okt. 17. 11:50
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

"Olyan nedves szoktam lenni, hogy kvázi folyik. "

Bármennyire is imádjuk a nedveS punciját sajnos néha az érzés kárára van.

Sokat nem tudsz tenni. Az állandó törölgetés nem megoldás. Esetleg edzd még jobban a hüvelykujj adat.

2018. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

A méret nem lenne ilyen probléma... főleg nem egy olyan lánynál, aki fél éve szexszel...

Ha túl nedves vagy, az is okozhat ilyet, bár azt észrevennétek, mert akkor azért rendesen folyna ki is, nem tudom mennyire szoktatok összekenni mindent.

Meg érdemes lehet különböző pózokkal próbálkozni, hogy más-más irányból is "támadjon" a pasi, hátha az egyik pont elnyeri a tetszésed.

2018. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha nagyon nedvesedsz, akkor ott van az eb elhantolva

Szeretik a srácok általában, ha jó nedves a hölgyike, de legalább akkora hátrány, mint amekkora előny

2018. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
fontos hogy a partnered kellő tudással legyen ellátva.. amikor benned van izgasd magad.. neked kell rájönnöd mi a jó neked.. hiába oktat ki bárki! főleg ezek a nagyokosok!!!
2018. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az lehet a gond, hogy nagyon nedves vagyok? Eléggé össze szoktam kenni mindent. Barátom szemérem szőre, meg ott a környéke is csupa nedv a végére. Ő azt mondta, hogy nem zavarja, sőt szereti.
2018. okt. 17. 12:52
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindenki lelkesedik haza barátnője ennyire nedves. Inkább nedvesen érezzen kedvesebbet, mint szárazon mindent
2018. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!