Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17cm, es a farkam! Viszont,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17cm, es a farkam! Viszont, ha a csajomnak tövig benyomom akkor fájneki, meg ha erősen csinálom az is! Sok nő, hogy birja a nagyobbat? 🤔

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

A puncik nem egyformák you know!

Valaki bírja, valaki nem.

Ez nem azt jelenti, hogy csak azok bírják akikben harangozni lehetne. Én is szűk vagyok, még sem okoz gondot a nagy méret. Vannak pózok amikor szisszenős kicsit, de kibírható.

2018. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Tudnak írni tesa. Hiába a biglőcs kevés IQ mellett.
2018. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kutyába szokott fájni, ha tovig benyomja o is, de nem olyan szinten, hogy rossz legyen. Más pózban sose fáj kicsit se.

17l

2018. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformak
2018. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Legyél antiszoc és ronda akkor nincs ezzel gond. Az enyém 19 cm de a kutyának se kell xd.
2018. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem fáj az sokáig neki... hamarosan kicsinek fogja tartani, és nagyobbat akar majd. De az is lehet, hogy csak úgy csinál, mintha fájna. Sose bízz bennük...
2018. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 azt hogy csinálod? Akkor löccsel már csak kiváncsiságból is összejönnek a csajok.

Hacsak nem vagy büdös....

2018. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 19. én úgy oldom meg kutyapózban hogy kicsit oldalasan dugom. Csak néhány fokkal hogy hamarabb ütközzek. Sokat számiit. De a csaj is tudja úgy tartani magát vagy a lábait rakhatja úgy hogy félig menjen be akár. Nem nagy művészet vigyázni. Az persze más tészta amikor már vastagában sem fér be. De úgy csak a 20éves vagy fiatalabb alacsony lányokkal esett meg. A Magasabbakba meg tövig is bement.
2018. okt. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

"De csak 20 éves"


Miért a 21-22 évesbe már bement? Istenem😂😂

2018. okt. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jó, de a te odafigyeléseden is múlik a dolog , exemnek 22 cm volt es nem fajt, de okoztak már fájdalmat 16 centissel, szóval sok mindentől függ
2018. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!