Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Skacok, szexelt már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok, szexelt már valaki egy jóval idősebb nővel?

Figyelt kérdés

Most 24 vagyok és elvből nem utasítanek el szinte semmit. Abszolút fantáziáltam milfekről. De most komolyan azt hiszem, a kisöcsém tanárnője, aki úgy 35-40 közt lehet, hát bejövök neki. Nincs pasija, elvileg..., nekem most senkim. Szerintetek?

Mert amugy rohadt dögös.



2018. okt. 17. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én 23 voltam, ő meg 53. Sehol nem vagy azzal a 12-13 év korkülönbséggel... :)
2018. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem izgatnak a milfek, de ha téged igen, miért is hagynád ki a lehetőséget.
2018. okt. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Elvileg! Ezzel nem méssz semmire, ha nem beszélgetsz vele.

Márpedig te nem fogsz , aki itt akar okos lenni , de nem tudja hogy fogjon hozzá.

2018. okt. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Simán nyomulj rá ha bejössz neki. Egyébként nekem is bejonnek nagyon az idősebb nők.
2018. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!