Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves fiúk akik idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk akik idősebb nővel vágytok szexre, tisztába vagytok azzal hogy általában már nem olyan a nő teste a ruha alatt mint egy tini lányé? Mennyire befolyásol ez titeket ha vetkőzésre kerül a sor? Nem megy el a kedvetek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont h az olyan test jobban tetszik
2018. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy 70 éves nőről van szó akkor auért nincs olyan shar teste egy 30-40-es nőnek feltéve ha oda figyel magára! Mondjuk a húszon éves fiatalok nem hiszem hogy a szarul ki néző 30-40es nőkre másznának! Plusz valameik tini lány teste csúnyább mint egy felnőtt nőé xd
2018. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok
2018. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy ez jön be... Nekem csak jobban beindul a fantáziám ha látom a vetkozest... Csak nehéz talani
2018. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

Össze sem lehet hasonlítani egy huszonéves testet egy negyvenessel.

Fejre lehet hogy még jó a sok vakolat alatt, de a testet nem tudja sminkelni..

2018. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező

Mint idősebb nő, kikérem magunknak a “nem olyan a nő teste a ruha alatt, mint egy tinilányé”

6 éves korom óta hobbiból, szerelemből, és verseny célból sportolok. Most közel a 40-hez, könnyedén és bátran állíthatom neked, hogy jobb a testem, mint a legtöbb tinilányé.

Nem mellesleg, hacsak nem egy 60-70 éves nőről beszélünk, ezek a testek még igencsak bírják, ami egy fiatalabb srácnak kell

2018. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod, hogy aki egy idősebb nővel akar szexelni, az arra vágyik, amit egy tinilány nyújt? Elgondolkodsz egyáltalán, miután kiírod az ilyen hülye kérdésedet? Ha tinilány kéne neki, annál próbálkozna az ember, nem?
2018. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszoló! Pont a félreértés elkerülése miatt fogalmaztam úgy hogy "általában".

Annyira jó olvasni,hogy te a mai napig tartod lánykori alakodat,és elégedett vagy.:) Hasonló korúként ruhában én is kenterbe verek jópár fiatal csitrit. Meztelenül sem rossz a testem,viszont szülések és fogyás után azért nem olyan feszes a pocak és a combok. Bizonyos pózokban furán gyűrődik a bőr és ez nagyon tud frusztrálni,ezért a kérdés hogy mennyire tud zavaró lenni.Nem szeretném hogy csalódjanak bennem,akkor inkább bele sem vágok. Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat! :)

2018. okt. 16. 16:21
 9/16 A kérdező kommentje:

#7


Jogos a felvetésed,de egy huszonéves fiú minden bizonnyal a feszesebb testhez szokott,és talán bele sem gondol abba hogy egy idősebb nőé már nem olyan szép.

2018. okt. 16. 16:29
 10/16 anonim ***** válasza:
És miért szexelnél huszonévessel?
2018. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!