Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám a csajomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a csajomat rávenni, hogy maszturbáljon előttem! Mikor sexelünk, akkor észre vettem, hogy izgass a csiklóját! Szerintetek? Persze sex közbe én is csinálom neki, mert csak csikló orgazmusa van neki! Csajok ti szoktatok a pasitok előtt?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanezt akarom h a csajom nekem masztizzon!!

De ugyanugy mint te nem merem mondani neki

2018. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem örüljetek hogy egyáltalán van aki lefekszik veletek.
2018. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy vedd rá, hogy Beszéld meg vele, hogy ez a vágyad, szeretnéd, ha teljesítené. Szerintem nem egy nagy kérés...
2018. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem meritek mondani neki?

Megdugjátok, olyan közel vagytok hozzá, amennyire emberileg lehetséges, és nem tudtok vele kommunikálni?

Nemár

Én nő vagyok, és szeretek pasik előtt masztizni

Engem is felizgat és láthatóan a pasikat is

Nem fog titeket elküldeni a francba, max nemet mond

Ez nem valami beteg perverzió

2018. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Magamtól nem jutna eszembe. De ha a páomat izgatja, nem látok benne semmi kivetnivalót!

Miért nem mered megkérdezni? Legfeljebb azt mondja, nem szeretné...

2018. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán kérd meg rá
2018. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgassa mi? Hö. Meg a tudhassa. Szólj neki. Vagy kérd meg. Szokott segíteni. Csak kicsit művelődj még előtte.
2018. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem ezt.. nem biztos, hogy a szó teljes értelmében, de egy bensőséges viszonyban vagytok a másikkal (férfi/nő) és nem vagytok képes normálisan kommunikálni egy egyáltalán nem extrém dologról..


Persze létezik több minden eset, szóval ha azt vesszük, hogy a barát, vagy barátnőről van szó, mi az ami gátolj az ilyen terű beszélgetést, miután ténylegesen intim viszonyt is ápoltok? A legtöbb ember a lelki valamilyen szintű kötődés nélkül nem fog lefeküdni veled és a barát vagy barátnőjének hívni téged..

2018. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Pasijaim elött nem

Ez nekem intimebb mint maga a szex

A maszturbáció az én intim zónám az az èn dolgom

Én se kérem h verje a faaaszát előttem

2018. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 6 éve kérem a párom, hogy verje ki előttem, de valahogy még nem jött össze. Nem volt olyan szitu, mert inkább szexeltünk.
2018. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!