Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek látszik egy fiún...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látszik egy fiún az ha szűz?

Figyelt kérdés

Milyen jelei vannak?


Mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

20 év felettiekre gondolok!


2018. okt. 18. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jeleket nem tudok.

Hát lehet, hogy ennyirr béna, vagy nem akarta bátkivel vagy túl romantikus, és az igazira vágyik. Kicsit furcsálnám, de nem zavarna!

2018. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem látszik. Ez nem valami stigma.

De érezhető. A beszédén, a viselkedésén.

2018. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem látszik!
2018. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem látszik szerintem
2018. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy jó képességekkel rendelkező ki tudja szúrni, igen. Sőt, továbbmegyek, sokszor itt a fórumon is ki lehet szúrni, az írásából. Olyan jelei vannak, hogy indokolatlanul távolságtartóan kezeli a témát, pl úgy fogalmaz, hogy "és megtörténik a szex is" mint valami külső szemlélő.


Élőben meg nem tud úgy beszélni róla, mint ami természetes és nem tudja beleélni magát, mivel hiányzik az az önbizalma.

Egy lány mondta, hogy ő legjobban onnan tudta levenni valakiről (aki tényleg az volt), hogy feltűnően sose beszél róla, és sose reagál azokra a témákra, mint barát, barátnő, párkapcsolat, szex.

Volt egy olyan ismerősöm is, akinek ugyan volt barátnője, de teljesen átjött hogy nem szexelnek, az is a stílusából és zavarodottságából. Például árulkodó, ha hosszas sérelmeit osztja meg és órákat tud beszélni a köztük lévő személyes dolgokról, de végig csak és kizárólag lelki dolgokról tud beszélni, a köztük lévő testi közelség és harmónia meg 0.


Ezen kívül, árulkodó ha túl jólfésülten akar tetszeni a kiszemeltnek. Rendezett, túlzselézett haj (és a zselétől fénylő homlok), begombolt elegáns ing, szolid zárkózott viselkedés, és emellett az érintések teljes hiánya. Tehát hogy még csak a hátát, vállát se érinti meg, na az eléggé erre utal.

2018. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is lehet látni, legalábbis én kiszúrom és még egyszer sem tévedtem.


Jelei:csendesebb, zárkozótabb,a szexet ki sem ejti inkább körül írja, vagy ha ki is mondja akk elpirul,

2018. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
*nem flörtöl a csajokkal, nem tud kezdeményezni, és kibeszélni őket a bugyijukból.
2018. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem amiket az eddigi hozzászólók írtak, inkább sztereotípiák, nem mindenkinek jön ám meg az önbizalma a szextől, és vannak szüzek, akik simán előadják a "hozzáértőt", kamusztorikat is kitalálnak, ha kell (tudom, mert anno én is csináltam).
2018. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Hallottam, hogy a folyosón lányok arról beszélnek, hogy ha egy fiú szerény és nem látni lányokkal az biztosan szűz még.-->Nah ez anno volt mikor én gimibe jártam.

Akkoriban nem is gondolkodtam el ezen, de ma már jól átlátom, hogy az önbizalomnak és ha valaki jól előtudja adni magát nyitottan és közvetlenül semmi köze sok esetben ahhoz, hogy valaki szűz-e vagy sem.

Ha valaki zárkózott és csak félénken beszél a szexről, az amiatt is lehet, mert ritkán kerül olyan közegbe, hogy ki tudja magát bontakoztatni és nem beszél másokkal annyit. De ha valaki magabiztos, határozott, barátságos, és hmm...netalán piszkosul tudja mi kell egy nőnek is lehet még szűz, ha hiszitek ha nem.

Végső soron pedig semmi elítélendő nincs abban, ha valaki a mai világban még huszon, harminc, vagy negyven valahány évesen is szűz. Sőt inkább tiszteletreméltó és ritka dolog.

24/F

2018. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Ezeket inkább tapasztalatoknak hívjuk, árulkodó jeleknek. Továbbá, nem az a lényeg, hogy ki mennyire tetteti magát lazának. Olyat én is ismerek, és lehet hogy sokan azt mondják rá hogy rajtuk nem látszik, de szerintem igen. Többnyire látszik azon is, aki megjátssza magát, de közben igazából nincs sok köze hozzá. Még jobban is átütő, mint aki megpróbálja meghúzni magát. Pont azért mert lerí hogy nem saját tapasztalatokról beszél, még a megfogalmazásából is tükröződhet.
2018. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!