Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek látszik egy fiún...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látszik egy fiún az ha szűz?

Figyelt kérdés

Milyen jelei vannak?


Mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

20 év felettiekre gondolok!


2018. okt. 18. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy aki szűz, az kb azt hiszi hogy nem látszik. Aki meg nem, az már sokszor meg tudja állapítani, pont az ilyenek miatt is, amiket írtak.
2018. okt. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a "lazaság" bevált, mert akinek elmondtam végül, hogy egyébként érintetlen vagyok, az rendszerint csodálkozott. Szerintem sokan inkább csak szeretnének annyira átlátni az embereken, hogy két szóból meg tudjanak állapítani ilyesmit.
2018. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én csomó embert láttam lazázni, és simán kinézem belőlük, hogy szüzek. Szerintem ebből eleve nem következik semmi, sok emberen fog ez a "marketing" hogy hogyan adja el magát, de egyáltalán nem abból jön le, ezt sokan félreértik.
2018. okt. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Nálad amúgy mit jelent a "lazázás", és mi az, amit nem csinálnak ezek az emberek az olyan dolgok közül, amik arra utalnának, hogy nem szüzek?

2018. okt. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Ezt nehéz elmagyarázni, főleg ha meg is "kéne" győznöm erről valakit. Amikor szóba kerül a téma és ott van egy szűz is, akit csupa tapasztalt ember vesz körül, akkor neki óhatatlanul ki kell lépnie a komfortzónájából. A többiek sem úgy konkrétan beszélnek róla hogy ő újoncként könnyen bekapcsolódhasson, hanem tapasztalatok, utalások mennek. Ezt teljesen hitelesen elszínészkedni úgy, hogy nem is tudja hogy kell bedugni, majdnem lehetetlen. Vagy túl fogja játszani, vagy zavarodott lesz és közben úgy akarja előadni hogy ő mennyire "lazán" kezeli a témát, vagy pont az, hogy nem tud érdemben reagálni egy szituációra, ami pl egy párkapcsolatban szex közben van és akkor tanácstalan lesz, amit persze meg próbálhat leplezni.

Azt is tapasztaltam, hogy úgy próbálja eljátszani a szerepet hogy pont hogy nagyon "tudja", hogy mit beszél, de átjön hogy nem saját magából meríti, amit mond, hanem mint egy leckét, vagy mint amit olvasott valahonnan úgy adja elő. Itt a fórumon pedig egyszerűen néhányan orbitális hülyeségeket képesek írni, vagy szimplán egy olyan körülményesen fogalmazzák meg hogy abból is lejön. pl: "úgy terveztem, hogy miután haza megyünk és meg fogunk vacsorázni, akkor sor kerül a szexre"

De egyszerűen érezni lehet a levegőben hogy valaki mennyire van otthon, ha nem érzi komfortosan magát akkor az is. Vagy pedig passzív és nem reagál, nehogy mondjon ő is valamit róla.

2018. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Ennyire általános lenne az, hogy egy társaságban az emberek kitárgyalják a tapasztalataikat, meg azt, hogy kit hogyan a legjobb megdugni? Csak mert ilyennel még nem találkoztam, másfajta kommunikációt meg nem igazán tudok elképzelni, amiben tetten érhető lenne a nyilvánvaló rutintalanság.

2018. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"az emberek kitárgyalják a tapasztalataikat, meg azt, hogy kit hogyan a legjobb megdugni"

Nem, de nem is erről volt szó.

Igen, az egy csapatépítőn, közös iszogatáson, baráti találkozókon abszolút beszédtéma lehet bármi fiú-lány viszonyok között. Mondhatni ez a leggyakoribb, mert érdekes és izgalmas.

2018. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!