Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyenek a szexben a 40-50közö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a szexben a 40-50közötti nők?

Figyelt kérdés
35F vagyok eddig csak fiatalabbakkal voltam együtt. Holnap fogok egy 47 éves nővel találkozni:D A lakására megyek úgyhogy lesz valami.
2018. okt. 19. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A nők a szexualitásuk csúcspontja felé közelítenek ebben a korban.

Ez természeten általánosítás, nem lehet egyénre lebontani, de jó eséllyel igaz, úgyhogy igyekezz!

2018. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40-50,es nők nél,már nincs tabu sexuálisan!!Kifog csavarni,az tuti!!!😁😁😁😁😁Hajrá!!!!
2018. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ja, itt már nincs mellébeszéd, mint a 20 éveseknél, hogy agyal meg kombinál, hogy elég hangosan nyög e?!

Itt fiam odadugja a puncit, aztán úgy van vele, hogy addig püföld, amíg bírod, sőt az se baj, ha 1-2 haverod is áthívod.

2018. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nagyon jo volt idősebb nővel. Remélem lesz is még.
2018. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre majd 10 év múlva tudok válaszolni hogy milyen leszek a szexben 40-50 között 🤣


30N

2018. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párom 42 éves, nagyon jó vele a szex. Szerintem a nők ebben a korban már -általában persze - tapasztaltak, nyitottabbak, őszintébbek, tudják hogy mi jó nekik, és tudják hogy mit akarnak...😁
2018. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

40-50 között már lehetséges a klimax, ez nem nevezhető már a legjobb kornak

Szerintem sokkal inkább a 30-40 között a legjobbak testileg is

2018. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad :D

A végere kileszel csavarva 🤣😂

Bírjuk a gyürődést rendesen 😂😉

2018. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha dagadt is, akkor kicsavar. A dagadt 40es nők mindent bedobnak. Qvára boldogok tudnak lenni, hogy van valakijük.
2018. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!