Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Azokhoz akik használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Azokhoz akik használtak már nyitott tangát hogy kényelmes vagy csak kényszerből veszitek fel?

Figyelt kérdés
Páromnak akarok venni de ha nagyon kényelmetlen benne a szex akkor inkább passzolom ezt a témát.
2018. okt. 19. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nyitott tanga hétköznapra nem higiénikus. De szexre tökéletes! Ha csak arra használjátok akkor jó. Viszont a sima tangát is el lehet tolniszex közben ha útban van.
2018. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Randibugyogó más néven?
2018. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Randibugyunak hivják

Kényelmetlen tud lenni

Mert a gatya szét dörzsől

Szoknyához meg má hideg van

24N

2018. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

#5 Azt gondoltam hogy nem mindenki szereti hordani. Viszont a sima tangával semmi gondja a páromnak mint kB a nők 90% a is azt hord!!


bocs h kiábránditalak de a nők max 10% hord rendszeresen tangát

a maradék mar randira vagy ha tudja h szex lesz


nem éppen a leghigénikusabb bugyiféle ...


amugy a nyitott tanga hülyeség ... picit félre huzod a bugyit és annyi de marha drágán megveszel egy olyan bugyit amit jó ha párszor felvesz dugás miatt???

2018. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek kellemesen csalódtam ebben az oldalban. Eddig csak vérszívást láttam de most csalódtam mert értelmes válaszokat kapok!!!! Köszönöm
2018. okt. 19. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!