Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki '' elhajlási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki '' elhajlási engedélyt, , kapott a párjától? Vagy esetleg nyitott kapcsolatban élő?

Figyelt kérdés
Hogy jött fel a téma? Hogy kezelték a mindennapokban? Valamilyen plusz szexuális vágy az oka, amit a pároddal nem tudsz kímélni?

2018. okt. 12. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi cuckold kapcsolatban élünk.
2018. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi is Cuckold kapcsolatban vagyunk
2018. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi is a cuckold felé tartunk. Kicsi a péniszem amivel nem tudom kielégíteni a kedvesemet és mindketten nyitottak vagyunk arra, hogy más férfiakkal szexeljen.
2018. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én feleségemnek nem kell engedély,csak tudni akarok róla. Egyszerűen csak ellaposodott a házaséletünk,és én sem vagyok már a régi formában.
2018. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Én kaptam a páromtól. Nagyon szeretem, de sajnos méretileg nem passzolunk össze, így van egy szeretőm is. A privátot tartsátok meg anyukátoknak.
2018. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
A páromnak kicsi a farka, nem tudok elélvezni tőle. Azt mondta megoldhatom mással a problémát. Van egy állandó pasim is aki hetente 1-2 szer alaposan kielégít, vele csak szex van, semmi érzelem. Privátra nem válaszolok. 40/N
2018. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel én magam is feltettem egy hasonló kérdést engem az érdekelne ki miért jutott el idáig, hogy így oldjátok meg?

Nekem is kicsi a péniszem, ráadásul mozgássérült is vagyok. (Bottal járok.) Így tisztában vagyok azzal, ha nekem egyszer lesz párom, akkor egy hasonló megoldást kell, találjunk.

Szóval engem igazából az ok érdekel. Betegség? Kis pénisz? Egyéb okok? No és mi van e féltékenységgel? Hogyan kezelitek a féltékenységet?

2018. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ti is? Mi is Cuckold kapcsolatban élünk! Milyen kicsi a világ!
2018. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az a cuckold kapcsolat?
2018. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam. Egyszerűen kíváncsi vagyok. Ő is kapott. 40f
2018. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!