Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ha a barátnőtök csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha a barátnőtök csak akkor engedné az anált ha előtte magatokon kipróbáljátok milyen érzés, abba belemennétek?

Figyelt kérdés

nem szivatásból v leckéztetésből ilyesmi, hanem már 2 exem volt és mindkét alkalommal nagyon fájt és nekem volt szívás mert türelmetlenek voltak, abba kellett hagyni stb...


sztem a fiúknak fogalmuk sincs milyen érzés. és ha kipróbálnák milyen tudnák h türelmesnek kell lenni, meg óvatosnak...


ráadásul azt hallottam h a férfiaknak ez jó érzés is tud lenni míg a nőknek amúgy semilyen élvezet nincs benne.


szóval nem hiszem h nagy gonoszság lenne tőlem ha először ő is kipróbálná. lehet még élvezné is?


2018. okt. 19. 20:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
A végén meg ezért fognak elhagyni mert ráébreszted őket arra hogy melegek.
2018. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Valószínűleg ebbe az emberek 99,99%-a nem menne bele.

1. Az önbecsülése miatt

2. Félne attól, hogy kiderül


Amúgy 2 felnőtt (apa) férfitől is hallottam már, hogy kellemes. Csak ők kivizsgáláson tapasztalták meg az "anál" élményét. Csak hát ezt nehéz feldolgozni.


Szerintem ilyet ne nagyon kérj a párodtól, inkább te se vállald be.

2018. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem kötekedésből, de a szádba is akkor élvezhet el, ha előtte kapott egy adagot a saját szájába?


A logikád érthető amúgy, csak egy baj van vele: attól, hogy ezt rajta kipróbálod, neked ugyanúgy rossz lesz, ha nem akarod, ha nem tudsz ellazulni, a partnered pedig tuskó módon húzgálja benned a farkát.

2018. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3: nyilván nem, az h lenyelem nem fájdalmas, de ez meg igen... (ha rosszul csinálják)

és igen tudom h el kell lazulni de attól ez még nem megy 2 perc alatt, de ezt eddig senki sem értette meg

2018. okt. 19. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
@4: Akkor viszont hiába döngeted meg a felcsatolhatóssal, neked ugyanúgy kellemetlen és fájdalmas lesz. Én pont nem így közelíteném meg a problémát, hanem komplexen nézném a partnerem és úgy az egészet: milyen ember, odafigyel arra szex közben, hogy neked mi a jó, mit kérsz tőle? Remélhető, hogy ha úgy adódik leáll és nem folytatja? Akarod az anált vagy csak tűröd (ezt is tisztázni kell)? Volt-e kellő előkészítés (pl. 1-2 alkalommal csak ujjazás, majd hagyományos szex, esetleg szex közben a célterület kényeztetése), majd a tényleges szex előtt kellő előjáték?
2018. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném például.
2018. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen belemennék ha ez az ára !
2018. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Bele ám. Mai világban nagy divat lett a férfi felcsatólhatóssal tömése. Úgyhogy ilyen trükkel nem szabadulsz a seggbe dirr-durrtól.
2018. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelműen rossz(tapasztalatlan/fiatal/önző) pasikkal kezdtél..


Nézd, én pl nagyon élvezem és igénylem is az anális izgatást, persze a prosztata miatt mi férfiak inkább tudjuk élvezni, de engem magában az is izgat, ahogy behatoláskor feszít a segédeszköz amivel csinálom, szóval nem kimondottan a prosztata izgatása miatt élvezem, hanem azért is mert kitölt valami és ez egy egész különös érzés, olyan ami jó és amit szeretek:)


Viszont igen, baromi könnyű úgy csinálni, hogy kellemetlen legyen még akkor is ha magam csinálom.. szóval a másiknak akinek az érzéseit nem érzem csak a reakcióját látom, elég könnyű fájdalmat is okozni ha nincs kellő türelmünk és ismeretünk a témában.


Amúgy azt gondolom az análról (mármint a női részről) hogy eleve a fenéken át lehet izgatni a G-pontot és a hüvely falát is, szóval egy nő is élvezheti.. eleve gondolj bele mennyi nőnek csak csiklóorgazmusa van.. akkor ennyi erővel nekik csak és kizárólag az orális kényeztetés is elégnek kellene legyen.. de mégis jó és kellemes érzés a behatolás, hiszen általa izgatva vannak egymáshoz közel álló területek.

Végezetül pedig annyi, hogy én úgy vagyok az anállal, hogy a lánnyal csak akkor csinálom ha ő is akarja és nem csak azért mert a kedvemben akar járni, vagy éppen ki akarja elégíteni a vágyaimat, hanem mert az ő fantáziáját is izgatja, hogy milyen érzés ha azt a lyukat izgatom vagy éppen dugom meg:)

2018. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

ez egy ilyen gyenge és teljesíthetetlen keret elvételi kezdeményezés lenne,ami eleve hamvába holt,mivel egyértelmű,hogy úgy sem menne bele.

esetleg ha manipulatív kéjenc,akkor felvezetné úgy,hogy előbb nyalogasd egy kicsit a fenekét,aztán mikor bele akarnád nyomni a műfarkat akkor röhögve közölné,hogy haha nah ne vicceljünk már,mert a viccnek is van egy határa,de előtte még jól kinyalatná veled a fenekét miközben vadul rejszolna.

2018. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!