Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lefekdnöm vele egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lefekdnöm vele egy saját lakásért? 19L

Figyelt kérdés
Egy tehetős üzletember aki milliomos,tett nekem egy ajánlatot ha lefekszek vele akkor kapok tőlle egy lakást,a nevemre iratva. Szerintetek? Nagy fenekem van és ezért izgatja a fantáziáját ennyire.
2018. okt. 20. 16:57
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
65%

Na meg kérdés, mi a garancia? Mert ebbe csak akkor mennék bele, ha már vagy előtte a nevemre íratja, vagy közjegyző előtt letétbe helyezi.

Na meg egyszeri alkalomra, úgy, hogy haszonélvezete sincs rajta!

2018. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
26%
Jó nagy ribi vagy. Ja majd megkérdezik később a gyerekeid meg a pasid ,drágám honnan van a ház? Á dugtam valakivel cserébe egy lakást kaptam...
2018. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
26%
Még ha igaz is, még ha csak egy tízezrest kapsz is érte, még téged jelenthet fel üzletszerű kéjelgésért :) ugyanis a prostitúció Magyarországon szabálysértés. De ha elmentek együtt Hollandiába, ott szabad.
2018. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

21-es kommentelő


Iratok vele szerződést,és ha nem tartja be akkor majd megkeresik a testvéreim.

2018. okt. 20. 18:04
 25/60 A kérdező kommentje:

22-es kommentelő szedek tabit,belém is élvezhet.

Gyereket meg nem szeretnék sosem.

2018. okt. 20. 18:09
 26/60 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy irathatsz szerződést ami szexuális tevékenységért cserébe ad ingatlant. Vagy talán közjegyző jelenlétében akartok dugni?:D

Egyébként is senki nem olyan hülye, hogy sok milliót fizessen egy dugásért. 100-200ezerért már luxusprostit lehet kapni, aki mindent megtesz.

2018. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
12%

Perpill én még egy új mobilért is lefeküdnék bárkivel...

Hát még egy lakásért.

2018. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

Luxusprostit lehet 25 ezerért is kapni.



Egy dugás nem éro meg a legolcsóbb lakás árát sem.

2018. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Javaslom a Tisztességtelen ajánlat c.film megtekintését.
2018. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
27%

Mivel egy lakás az egyetlen dolog amihez rohadt nehezen kap meg az ember , így igen , én bevállalnám . Tedd meg persze ha tényleg meg is tudja venni. Bizonyitsa be hogy komolyan gondolja az ajánlatát.

Aztán meg ne foglalkozz mással ki mit gondol.sőt el se kell mondanod hogy kitől is van a lakás :D.

2018. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!