Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is használt már ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is használt már ilyen segédeszközt? Ti meddig jutottatok vele? Másnak van tapasztalata ebben?

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten nagyon szeretjük a hátsó örömöket és ennek okán vettünk egy 5 darabos szettet az első elég picike a második viszont nagyon kényelmes:) és a harmadik is jó méretű, nekem a negyedik már meglehetősen feszítő érzést nyújt de azért egy idő után azért tudja a dolgát és becsúszik a helyére:)


[link]


A legnagyobb egyébként 5cm! átmérős, nagyon nagy.. szerintem sose fog bemenni a fenekembe:D



2018. okt. 20. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
És még azt is szeretném kérdezni, hogy aki használt ilyet annak is az a véleménye, hogy ez sokkal jobb mint a plug? Igaz hátrány, hogy fel kell venni hozzá bugyit vagy valamit ami a benntartja a helyén, de sokkal jobban ellazítja a fenekem szex előtt mint a sima plug és mégis kellemesebb érzés mert mocorog ráadás kevesebb idő alatt is hatásosnak érzem:)
2018. okt. 20. 19:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Az anál plugnak nem célja a tágítás - elvégre az ott a legvékonyabb, ahol a záróizmod van. Én plugot és tágítót egyaránt használok, de ha dildóval akarok játszani, akkor mindenképp ez a tágítókészlet a legjobb.
2018. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én viszont hosszabb időre nem tudom hordani a plugot mert nekem kényelmetlen pedig próbáltam már rengeteget.. szilikonost, fémet, pvc-t, üveget is de mindegyik kényelmetlenné vált, talán az üveg volt a legjobb de lehet csak azért mert azt szilikonnal síkosítottuk.

Te milyen tágítót használsz egyébként? Mennyi ideig szoktad?

2018. okt. 20. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]


Egyébként én úgy szoktam előkészülni az análhoz, hogy a fenekembe fecskendezek 10-20 ml olajat, amit magamban tartok, majd elvégzem az első beöntést. Ekkor azt megpróbálom magamban tartani úgy 10 percig (hason vagy oldalfekvés a legjobb erre), majd utána engedem ki magamból a vizet. Majd annyiszor ismétlem meg a beöntést, amíg nem vagyok tiszta. Utána ismét magamba fecskendezek egy kis olajat, alaposan besíkosítom az első méretet és magamba csúsztatom. Közben megpróbálok ellazult maradni. Majd szépen sorra a többi. Aztán jöhet a párom :D


Ha szereted az anális játékokat, nekem még ezek váltak nagyon be:

[link]

[link]

2018. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pluggal szoktam kísérletezni, 4 cm a legvastagabb pontja.
2018. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 centi utan azert van még bőven. 9 ig meg sem álltam. 23L
2018. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es milyen olajat szoktál használni ?
2018. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált egy ehhez hasonló tágító készlet :)

19L

2018. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!