Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire számít nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire számít nektek a mellméret, megnézitek a lányok mellét? Ez a méret milyen?

Figyelt kérdés
75C-80C

2018. okt. 21. 10:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Megnézni megnézem ha a szemem előtt van, számítani is számít, de csak mint bónusz. Párválasztás szempontjából nem sokat tesz. Elsőre úgy tűnhet mintha annyira fontos lenne, de végeredményben nem. Pl. nálam ez a 75C-től és onnan felfele kezdődik a mell. Ettől független soha nem volt nagyobb mellű barátnőm. Jó lett volna, de nem dől össze a világ. Mint mondtam messze nem ez a legfontosabb szempont. Sőt, a mostani barátnőm kb. 85-90 B. Nem kis darab és még nagy melle sincs hozzá. Ettől függetleneül szeretem. Elkezdem csinálni és mint egy kutya mikor hanyatveti magát, hogy vakard a hasát olyan reflexben tolja az arcomba közben. Tehát én kifejezetten a nagy melleket szeretném, de soha nem befolyásolt semmiben az, hogy az adott barátnőmnek nem volt az
2018. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez így magában bizonyosan tetszetős, da valójában az összhatás számít! Hogy hogyan viszonyúl a testedhez, az alakodhoz!
2018. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A D és az annál nagyobb melleket kedvelem. Minél nagyobb annál jobb! Határ a csillagos ég! :)
2018. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon nem számít a mell méret, nem nagyon figyelem de tul bagy ne legyen.
2018. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sokat számít a cici, szerintem a tiéd kb. a legeslegjobb, szerintem elég nagyok és kemények is
2018. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Na tessék, most biztos teletömték a postaládádat...
2018. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán számít. Jóval fontosabb az alak, esetemben az, hogy vékony legyen. Egyébként nekem a nagy kicsit sem tetszik, még ha rá is pillatok sem azért mert tetszik. Egy kicsi és formás mell számomra sokkal vonzóbb.

Rákerestem erre a 2 mellméretre és amiket elém dobott képek: azokon teljesen rendben, de őszintén szólva nem értek a méretekhez. Illetve gondolom, hogy például kiknek a teltebb alak tetszik, azzal arányosan (és átlagosan) a kicsit nagyobb mellméret is, de lehet csak az én feltételezésem az arányosságra támaszkodva

2018. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tökéletes és megfelelő méret! El tudnék velük játszadozni!!!
2018. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80E-t meg szoktak nezni ;)
2018. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem lényeges. Az arc, bőr, fogak, meg az egész alak is megelőzi, ha CSAK a külsőségeket nézzük. Kvázi mindössze hab a tortán, ha a melle is pont az ideálom.

34/f

2018. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!