Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ha választhatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha választhatnátok egy B-s, C-s, D-s és E-s mellméret között, akkor melyiket választanátok? Illetve melyik lenne az a méret, ami "túl kicsi", illetve "túl nagy" (Nem csak a fent felsoroltak közül lehet választani. )?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más, meg hogy egy nőben/lányban nem ez a legfontosabb, ezekkel tisztában vagyok :). Pusztán csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést :).

2015. szept. 9. 15:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
29%
BC tökély C elmegy E SOHA 15/f
2015. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
51%
B
2015. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 opened paradise ***** válasza:
62%

Igen,nem ez a lényeg.

A az már túl kicsi (ettől függetlenül nem lenne kizáró ok),ott inkább a feneket nézném.

C-D-vel megvagyok,ha E,akkor meg elfogadom,hogy szeret az élet :D

"Túl nagy"

Az milyen?

Ne tolja talicskában maga előtt :D

2015. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%
B-c isteni cicik. Tobbi nem kellene :) persze ha megtetszik a lany kisugarzasa es kedvelem nem a cicik dontenek
2015. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
49%

Hát ezek közül leginkább "B", de amúgy az "A"val sincs bajom.. "D", "E" már valószínűleg nekem nem jönne be..

18/F

2015. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

D.

De ez mind jó méret, egyik se túl kicsi vagy túl nagy. Az a túl kicsi, amin már az A is lötyög és F fölött túl nagy, mert az már mindenképpen lóg.

2015. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
E, egyértelműen E. A D is nagyon jó, a C is már jó, de a B túl kicsi. Legalább C-s legyen. Túl nagy mell meg természetesből nem létezik! :)
2015. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%
Nincs kizáró méret, bár a B és a C kellemesen kézbe illik. Viszont megnéznék egy nagyobbat, E-t F-et esetleg. Élőben kézben. :)
2015. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
65%
A kicsi, B okés, ha jó segge van, C aranyközépút, C+ jöhet mind, ha nem ütközik fiziológiai problémákba:D
2015. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj,közel a 30-hoz,nőként fogalmam nincs róla,hogy milyen az A-s a C-s,D-s mellméret,mert nekem B-s van.De a férjem a melltartó méretemet sem tudja,gondolod hogy a férfiak pontosan tudjàk ezeket a méreteket?
2015. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!